live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У МВФ назвали три умови для наступного траншу Україні


фото: REUTERS
Україна для отримання чергового траншу МВФ має прийняти закони про приватизацію, антикорупційний суд і урегулювати газове питання

Про це повідомив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передають "Українські Новини".

"Умовами для четвертого перегляду програми є прийняття закону про приватизацію, що забезпечить прозорий продаж держактивів, також вимогою була вже прийнята пенсійна реформа. Ми зараз оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі. Необхідне також створення антикорупційного суду й урегулювання питання із цінами на газ - та постанова (№187), яку було прийнято в лютому урядом", - розповів він.

Читайте також: Відповіді на всі питання про нові пенсії в Україні. Навіщо взагалі щось змінювати

За його словами, ще Україні необхідно прийняти земельну реформу.

"Ми не відмовилися від цієї реформи. Ми вирішили її відкласти на 2018 рік для того, щоб дати час для її комплексної розробки й знаходження консенсусу в суспільстві", - додав він.

Люнгман нагадав, що Україна вже виконала програму на 2/3, було отримано $12,5 млрд.

Серед найважливіших проведених реформ він назвав реформу банківського сектору, введення нефіксованого курсу, таргетування інфляції, створення НАБУ й реформу енергетичного сектору.

  • 26 жовтня міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що отримання траншу МВФ на початку наступного року не є критичним для України.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати