live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українці прагнуть якнайшвидше отримати біометричні документи у "Паспортному сервісі"

З прийняттям безвізового режиму в "Паспортних сервісах", так само як і в підрозділах міграційної служби, утворилися черги тих, хто бажає оформити біометричний закордонний паспорт

Знімальна група Еспресо.TV поцікавилися у клієнтів центрів, чи вплинула така кількість відвідувачів замовити біометрику на якість обслуговування громадян.

При оформленні закордонного паспорта ще на рецепції клієнтів попереджають про затримку у виготовленні документів: як термінових, так і регламентних. Інспектора центрів пояснюють, що поліграфкомбінат Україна, на якому здійснюється виготовлення закордонних паспортів, у зв'язку з аномально великим попитом не встигає друкувати паспорти у встановлений законодавством час.

Проте, такий фактор українців не зупиняє. Вони прагнуть якнайшвидше отримати бажану біометрику. Майже половина присутніх прийшли оформити закордонний паспорт, не маючи в тому нагальної потреби.

"Є звичайний паспорт, куди спішити. Поки що немає куди спішити, через те можна і почекати. Я дуже часто і багато подорожую. І звичайно отримати паспорт набагато швидше, і чекати півтора місяця, ніж чекати на візу і збирати всі документи. Це набагато зручніше. Тому це мені необхідно. Просто ці півтора місяця я поки що не планую подорожувати. А коли є паспорт біометричний, то можна взяти гарячу путівку і полетіти куди завгодно", - розповіла клієнтка Катерина.

Клієнт "Паспортного сервісу" Євген родом із Донецька. У зв’язку з ситуацією, яка там склалася вимушений переїхати до Києва. У столиці займається підприємницькою діяльністю, тож змушений багато подорожувати світом. Чоловік знає, що при оформленні біометрики йому потрібно окрім стандартних документів мати ще й додаткові. Саме вони допоможуть у пришвидшені процедури ідентифікації особи, на ім’я якої оформляється закордонний біометричний паспорт, а також встановлення факту належності її до громадянства України.

"У мене проблем не виникло. Мої колеги з Донецька оформляли, проблем не виникло, крім того, що трішки довше звичайного це відбувалося. Додаткові перевірки", - сказав Євген.

За словами клієнта Катерини, вона прийшла і буквально за 5 хвилин пройшла оформлення документів і півгодини чекала через чергу, щоб сфотографуватися.

"Все досить швидко пройшло і люб’язно, дружелюбно , все сподобалося", - сказала Катерина.

Головний принцип роботи "Паспортного сервісу" – це максимум послуг в одному приміщенні. У центрі можна оформити не лише біометричний закордонний паспорт та ID-картку , а й отримати супутні послуги, які потрібні при виїзді за кордон. Це може бути страховий поліс або апостилювання документів.

 

 

новини партнерів

16 жовтня, 2018 вівторок

16 жовтня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати