live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні готують тендер на 4G-ліцензії

Нацкомісія з регулювання зв'язку та інформатизації почала підготовку до тендеру на право надання мобільного зв'язку за стандартом 4G - з підвищеною швидкістю передачі даних

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Так, 10 листопада Нацкомісія ухвалила прийняла рішення "Про проведення конверсії та видачу ліцензії на конкурсних або тендерних засадах" у діапазоні 1800 МГц у всіх регіонах України. Рішення ухвалене на підставі заяв опреаторів ПрАТ "ВФ Україна", ТОВ "Лайфселл" і ПрАТ "Київстар".

"Цим рішенням надається старт підготовки до тендеру на 4G-ліцензії в діапазоні 1800 МГц, що передбачає виконання всіх необхідних процедур у визначені законодавством конкретні терміни", - йдеться в повідомленні.

Читайте також. Запізнився на 8 років. Що таке 4G і навіщо він Україні

Наразі НКРЗІ очікує від суб’єктів конверсії - ПрАТ "ВФ Україна", ТОВ "Лайфселл" і ПрАТ "Київстар" - надання у двотижневий термін планів конверсії для розгляду та затвердження.

4G (англ. 4th Generation) — четверте покоління мобільного радіозв'язку. До четвертого покоління відносять перспективні технології, що дозволяють передавати дані зі швидкістю понад 100 Мбіт/с рухомим абонентам і 1 Гбіт/с - стаціонарним.

Все по темі

новини партнерів

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати