live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українці відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва. Новини компанії

В Україні відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва, який святкують у понад 140 країнах світу

Про це йдеться в сюжеті Еспресо.TV.

Україна долучається до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва. Його вже вкотре  відзначають  у понад 140 країнах світу. З цієї нагоди Міжнародна Амбасада жінок-підприємців України відзначила кращих й урочисто прийняла їх до своїх лав. 

"Амбасадорка - це жінка-лідер, яка сама збудувала підприємство і яка також готова підтримувати наш етичний кодекс і ділитися своїм досвідом. Ми хочемо запрошувати якнайбільше жінок, в нас немає кордонів. В Польщі, наприклад, така організація налічує вже декілька тисяч і це наш скарб", - наголосила президент Міжнародної Амбасади жінок-підприємців в Україні Вероніка Марчук.

Серед нових Амбасадорок - щедра меценатка, успішна бізнес-леді та активна громадська діячка Людмила Русаліна. Цій жінці вже протягом багатьох років вдається вдало поєднувати управління багатопрофільним бізнесом з вихованням п'ятьох дітей. Її якісна продукція представляє Україну на п"яти  континентах. Крім цього, вона підтримує розвиток вітчизняної науки, допомагає втілювати у життя благодійні, соціальні та культурні проекти.

"У мене вже багато років є місія - виробляти товари та послуги, які людям у всьому світі приносять радість і задоволення. А сьогодні до цієї місії додалася ще місія допомагати українським жінкам, які хочуть започаткувати свої підприємства. Мені б хотілося дійсно мати змогу поділитися своїм досвідом, підтримати наших українських жінок, які прагнуть і хочуть розвиватися", - зауважила президент групи компаній "Петрус" Людмила Русаліна.

Вона є показовим прикладом для багатьох українок. Сама пані Людмила запевняє: успішною може стати кожна жінка. 

"Я би їм побажала, нашим чудовим, розумним, сильним українкам, щоби їхні мрії втілювалися у життя. Бути впевненою в собі, не лякатися, рухатися вперед, вірити всередині, у душі, що все буде так, як ти бажаєш", - підсумувала Людмила Русаліна.

Найголовніше - не боятися мріяти. Бо мрії мають здатність здійснюватися.

новини партнерів

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

25 травня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати