//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українці відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва. Новини компанії

В Україні відзначили Міжнародний день жіночого підприємництва, який святкують у понад 140 країнах світу

Про це йдеться в сюжеті Еспресо.TV.

Україна долучається до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва. Його вже вкотре  відзначають  у понад 140 країнах світу. З цієї нагоди Міжнародна Амбасада жінок-підприємців України відзначила кращих й урочисто прийняла їх до своїх лав. 

"Амбасадорка - це жінка-лідер, яка сама збудувала підприємство і яка також готова підтримувати наш етичний кодекс і ділитися своїм досвідом. Ми хочемо запрошувати якнайбільше жінок, в нас немає кордонів. В Польщі, наприклад, така організація налічує вже декілька тисяч і це наш скарб", - наголосила президент Міжнародної Амбасади жінок-підприємців в Україні Вероніка Марчук.

Серед нових Амбасадорок - щедра меценатка, успішна бізнес-леді та активна громадська діячка Людмила Русаліна. Цій жінці вже протягом багатьох років вдається вдало поєднувати управління багатопрофільним бізнесом з вихованням п'ятьох дітей. Її якісна продукція представляє Україну на п"яти  континентах. Крім цього, вона підтримує розвиток вітчизняної науки, допомагає втілювати у життя благодійні, соціальні та культурні проекти.

"У мене вже багато років є місія - виробляти товари та послуги, які людям у всьому світі приносять радість і задоволення. А сьогодні до цієї місії додалася ще місія допомагати українським жінкам, які хочуть започаткувати свої підприємства. Мені б хотілося дійсно мати змогу поділитися своїм досвідом, підтримати наших українських жінок, які прагнуть і хочуть розвиватися", - зауважила президент групи компаній "Петрус" Людмила Русаліна.

Вона є показовим прикладом для багатьох українок. Сама пані Людмила запевняє: успішною може стати кожна жінка. 

"Я би їм побажала, нашим чудовим, розумним, сильним українкам, щоби їхні мрії втілювалися у життя. Бути впевненою в собі, не лякатися, рухатися вперед, вірити всередині, у душі, що все буде так, як ти бажаєш", - підсумувала Людмила Русаліна.

Найголовніше - не боятися мріяти. Бо мрії мають здатність здійснюватися.

новини партнерів

‡агрузка...

23 липня, 2019 вівторок

23 липня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати