live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Японії працівників-трудоголиків з роботи виганятиме дрон

Японська компанія придумала спосіб боротьби з трудоголізмом своїх співвітчизників - там пропонують використовувати дрони, щоб виганяти працівників після завершення робочого часу

Про це повідомляє видання Engadget.

Каросі, що в перекладі з японської означає "смерть від переробки" – це відомий в Японії феномен, який уряд і глави корпорацій намагаються приховувати.

Вперше про нього стало відомо в 1969 році, але до 1980-х його не вважали проблемою.  Суть його у смерті працівників на робочому місці від інфаркту або інсульту на тлі стресу від постійного перепрацювання та втоми.

Один з варіантів запропонувала компанія Taisei. Це спеціальний дрон, який буде після завершення робочого дня підлітати до затримався співробітнику і програвати над ним пісню - це означатиме, що вже час йти додому.

В якості мелодії була вибрана композиція Auld Lang Syn, який використовується в багатьох закладах країни для сповіщення клієнтів про те, що бар або ресторан скоро зачиниться.

Безпілотник буде оснащений камерою і власною системою навігації без прив’язки до GPS, а час і маршрут обльоту офісу призначатиме спеціальний співробітник.

Як очікується, новий дрон з’явиться на ринку в квітні 2018, і буде поставлятися як сервіс з помісячною оплатою, а не товар. Вартість послуги ( на місяць) оцінюють в $443. Записи з камери і звіти будуть доступні в реальному часі і зберігатися в "хмарі" компанії.

  • Лабораторія реактивного руху NASA в Каліфорнії провела експеримент, щоб з'ясувати, хто швидше і краще керує безпілотним літальним апаратом - штучний інтелект чи професійний пілот.
  • Дрон з висоти випадково зняв сутичку між лосем та вовком у річці. На записі видно, як вовк наближається до лося, намагається накинутися на нього, а потім хижак, учепившись у його бік, намагається повалити його на землю.

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати