live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко підписав необхідні для медичної реформи закони


фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко підписав закон №7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості

Про це Порошенко повідомив у Twitter.

Закон передбачає, зокрема, укомплектування сільських закладів охорони здоров'я необхідним обладнанням і лікарськими засобами, необхідними для надання первинної медичної допомоги, а також створення належної інфраструктури на селі.

Крім того, поправкою №110 передбачено надання пацієнту медичних послуг з консультування, діагностики, лікування з використанням засобів дистанційного зв'язку - шляхом передачі електронних повідомлень, проведення відеоконференцій. Телемедичні послуги передбачені на випадок, коли відстань є критичним чинником надання медичної допомоги.

Президент також підписав закон №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів.

"Підписавши закон про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення, я підтримую необхідність реформи сфери охорони здоров’я, важливість дотримання права кожного громадянина на якісну медичну допомогу", - написав Порошенко.

Таким чином держава гарантує українцям та іншим визначеним законом особам надання необхідних медичних послуг та лікарських засобів повністю або частково за рахунок держбюджету на умовах, встановлених цим законом. Крім того, держава гарантує безоплатне проведення медико-соціальної експертизи у порядку, встановленому законодавством.

новини партнерів

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

13 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати