live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Всі номінанти на "Оскар-2018". Список

За кількістю номінацій на "Оскар" цьогоріч лідирують стрічки "Дюнкерк", "Форма води" і "Темні часи"

Американська кіноакадемія оголосила список номінантів на "Оскар-2018". Всього золоті статуетки будуть присуджені в 24 номінаціях. Переможців оголосять 4 березня.

Фільм року:

  • "Назви мене своїм ім’ям" (режисер Лука Гауданьїно);

  • "Темні часи" (режисер Джо Райт);

  • "Дюнкерк" (режисер Крістофер Нолан);

  • "Пастка" (режисер Джордан Піл);

  • "Леді Птаха" (режисерка Ґрета Ґервіґ);

  • "Примарна нитка" (режисер Пол Томас Андерсон);

  • "Секретне досьє" (режисер Стівен Спілберґ);

  • "Форма води" (режисер Гільєрмо Дель Торо);

  • "Три білборди за межами Еббінга, Міссурі" (режисер Мартін Макдона).

 

Найкраща чоловіча роль:

  • Тімоті Шаламе ("Назви мене своїм ім'ям");

  • Деніел Дей Льюїс ("Примарна нитка");

  • Деніел Калуя ("Пастка");

  • Ґарі Олдман ("Темні часи");

  • Дензел Вашингтон ("Роман Ізраель, Esq.").

Найкраща чоловіча роль другого плану:

  • Віллем Дефо ("Проект "Флорида");

  • Вуді Харрельсон ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі");

  • Річард Дженкінс ("Форма води");

  • Крістофер Пламмер ("Всі гроші світу");

  • Сем Роквелл ("Три білборди за межами Еббінга, Міссурі").

Найкраща жіноча роль:

  • Саллі Хокінс ("Форма води");

  • Френсіс Макдорманд ("Три білборди за межами Еббінга, Міссурі");

  • Марго Роббі ("Я, Тоня");

  • Сірша Ронан ("Леді Птаха");

  • Мерил Стріп ("Секретне досьє").

Найкраща жіноча роль другого плану:

  • Мері Джей Блайдж ("Ферма "Мадбаунд");

  • Елісон Дженні ("Я, Тоня");

  • Леслі Манвілл ("Примарна нитка");

  • Лорі Меткоф ("Леді Птаха");

  • Октавія Спенсер ("Форма води").

Найкращий режисер:

  • Крістофер Нолан ("Дюнкерк");

  • Джордан Піл ("Пастка");

  • Ґрета Ґервіґ ("Леді Птаха");

  • Пол Томас Андерсон ("Примарна нитка");

  • Гільєрмо дель Торо ("Форма води").

     

Найкращий оригінальний сценарій:

  • "Любов - хвороба";

  • "Пастка";

  • "Леді Птаха";

  • "Форма води";

  • "Три білборди за межами Еббінга, Міссурі".

Найкращий анімаційний повнометражний фільм:

  • "Бебі бос" (Том МакГрат);

  • "Годувальниця" (Нора Томі);

  • "Фердинанд" (Карлос Салдана);

  • "Коко" (Лі Анкріч, Адріан Моліна);

  • "З любов’ю, Вінсент" (Дорота Кобєля, Г’ю Велчман);

Найкращий фільм іноземною мовою:

  • "Фантастична жінка" (Себастіан Лейло);

  • "Тіло і душа" (Ільдіко Еньєді);

  • "На межі" (Фатіх Акін);

  • "Нелюбов" (Андрій Звягінцев);

  • "Квадрат" (Рубен Естлунд).

новини партнерів

19 липня, 2018 четвер

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати