live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАБУ направило до суду першу справу щодо перевірок е-декларацій

Детективи НАБУ завершили досудове розслідування за фактом декларування недостовірних відомостей колишнім головою одного з міських судів Луганської області

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Обвинувальний акт скеровано до Київського районного суду Харкова для розгляду по суті. Судді у відставці інкримінується вчинення злочинів, передбачених ст.366-1 та ч.2 ст.368-2 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, суддя у відставці не вніс до електронних декларацій за 2015–2016 роки відомості про транспортні засоби та об’єкти нерухомості, які перебувають у нього в користуванні, а також про майно, що перебуває у власності та користуванні його колишньої дружини, на загальну суму понад 17 млн грн. Варто зазначити, що подружжя розірвало шлюб ще у 2011 році, але й надалі проживало однією сім’єю.

Досудове розслідування кримінального провадження за зазначеними фактами детективи НАБУ розпочали у листопаді 2016 року на підставі звернення та матеріалів, наданих Управлінням аналітики та обробки інформації Національного бюро. В липні 2017 року служителю Феміди повідомлено про підозру у вчиненні зазначених злочинів.

У НАБУ відмічають, що це перше звинувачення у справі, яке детективи відкрили за результатами аналізу електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  • 23 січня Національне агентство з питань запобігання корупції винесло припис директору НАБУ Артему Ситнику стосовно його першого заступника Гізо Углави. Припис директору НАБУ стосовно Углави винесено за результатами перевірки його декларацій за 2015 та 2016 роки.

новини партнерів

22 жовтня, 2018 понеділок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати