live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК винесло припис Ситнику через е-декларації його першого заступника

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні винесло припис директору НАБУ Артему Ситнику стосовно його першого заступника Гізо Углави

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Припис директору НАБУ стосовно Углави внесено за результатами перевірки його декларацій за 2015 та 2016 роки. Так, встановлено, що у декларації за 2015 рік суб’єкт декларування не відобразив об’єкт нерухомості, який на кінець звітного періоду належав члену його сім’ї на праві власності, а у декларації за 2016 рік зазначив інформацію, що не відповідає дійсності в частині розміру доходу, який нарахований йому у вигляді зарплати.

Також суб’єкт декларування неналежно відобразив у деклараціях інформацію щодо вартості нерухомого майна на дату набуття у власність, невірно зазначив дату набуття у власність членом його сім’ї автомобіля, а також суму грошових активів члена сім’ї, що розміщені на рахунку в банку.

З метою усунення порушень закону Національне агентство вимагає від керівника НАБУ, вжити передбачені законодавством заходи.

Припис є обов’язковим до виконання, за невиконання цього припису керівник органу несе відповідальність, передбачену статтею 18846 КУпАП. Про виконання припису посадова особа зобов’язана повідомити НАЗК упродовж 10 робочих днів з дня його одержання.

  • 17 січня очільника НАБУ Артема Ситника оштрафували на 1700 гривень за невчасне подання документів до Національного агентства з питань запобігання корупції.

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати