live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США створили Національний центр з відбору іммігрантів

Президент США Дональд Трамп створив Національний центр з відбору іммігрантів і здобувачів американської візи

Про це повідомляє прес-центр Білого дому.

Нове відомство покликане покращити роботу щодо ідентифікації людей, які становлять загрозу національній безпеці і безпеці кордонів США.

"Національний центр з відбору буде краще координувати іммігрантів в одному місці, дозволяючи офіційним особам якісніше використовувати розвідувальну інформацію та інформацію правоохоронних органів для виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в нашій країні", — йдеться в повідомленні.

Прес-секретарка Білого дому Сара Сандерс запевнила, що робота нового центру не буде порушувати цивільні права і свободи.

"Нинішня робота федерального уряду з відбору (іммігрантів) ведеться безсистемно, що заважає нашим можливостям рівнятися на нинішні загрози. Національний центр з відбору буде краще координувати цю діяльність в одному місці, дозволяючи офіційним особам краще використовувати розвідувальну інформацію та інформацію правоохоронних органів для виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в нашій країні", — пояснила Сандерс.

  • 20 січня 2018 року президент США Дональд Трамп підписав документ, що продовжує закон про стеження за іноземцями. Закон дозволяє протягом року без постанови суду вести спостереження за іноземними організаціями і фізичними особами за межами США, якщо це відповідає інтересам національної безпеки.
  • Перший антимігрантський указ Дональда Трампа з'явився наприкінці січня і вже за тиждень був заблокований за рахунок позовів штатів Вашингтон і Міннесота. 
  • У березні Трамп підписав нову редакцію указу, яка забороняла видавати візи жителям Сомалі, Ірану, Сирії, Судану, Лівії та Ємену. Постанова також впровадила тимчасову заборону на прийом всіх біженців.
  • Окружний суд штату Меріленд заблокував і цей указ. На думку суддів, рішення президента суперечило Конституції. 
  • 22 червні адміністрація Трампа вже зверталася до Верховного суду з цього приводу. Верховний суд у цій суперечці підтримав точку зору президента.

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати