live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США створили Національний центр з відбору іммігрантів

Президент США Дональд Трамп створив Національний центр з відбору іммігрантів і здобувачів американської візи

Про це повідомляє прес-центр Білого дому.

Нове відомство покликане покращити роботу щодо ідентифікації людей, які становлять загрозу національній безпеці і безпеці кордонів США.

"Національний центр з відбору буде краще координувати іммігрантів в одному місці, дозволяючи офіційним особам якісніше використовувати розвідувальну інформацію та інформацію правоохоронних органів для виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в нашій країні", — йдеться в повідомленні.

Прес-секретарка Білого дому Сара Сандерс запевнила, що робота нового центру не буде порушувати цивільні права і свободи.

"Нинішня робота федерального уряду з відбору (іммігрантів) ведеться безсистемно, що заважає нашим можливостям рівнятися на нинішні загрози. Національний центр з відбору буде краще координувати цю діяльність в одному місці, дозволяючи офіційним особам краще використовувати розвідувальну інформацію та інформацію правоохоронних органів для виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в нашій країні", — пояснила Сандерс.

  • 20 січня 2018 року президент США Дональд Трамп підписав документ, що продовжує закон про стеження за іноземцями. Закон дозволяє протягом року без постанови суду вести спостереження за іноземними організаціями і фізичними особами за межами США, якщо це відповідає інтересам національної безпеки.
  • Перший антимігрантський указ Дональда Трампа з'явився наприкінці січня і вже за тиждень був заблокований за рахунок позовів штатів Вашингтон і Міннесота. 
  • У березні Трамп підписав нову редакцію указу, яка забороняла видавати візи жителям Сомалі, Ірану, Сирії, Судану, Лівії та Ємену. Постанова також впровадила тимчасову заборону на прийом всіх біженців.
  • Окружний суд штату Меріленд заблокував і цей указ. На думку суддів, рішення президента суперечило Конституції. 
  • 22 червні адміністрація Трампа вже зверталася до Верховного суду з цього приводу. Верховний суд у цій суперечці підтримав точку зору президента.

новини партнерів

20 липня, 2018 п'ятниця

19 липня, 2018 четвер

20 липня, 2018 п'ятниця

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати