//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Німецькі екологи оскаржили дозвіл на будівництво "Північного потоку-2"

Німецьке природозахисне об'єднання Nabu оскаржило дозвіл на будівництво і експлуатацію газопроводу "Північний потік-2"в Німеччині

Про це інформує Deutsche Welle.

Екологи подали позов до Вищого адміністративного суду землі Мекленбург-Передня Померанія проти рішення гірничого управління німецького міста Штральзунд дозволити будівництво трубопроводу в територіальних водах Німеччини. Тим самим Nabu намагається запобігти запланованому на травень початку будівельних робіт.

"Ми бачимо кричущі порушення в методах дослідження і сумніваємося, що газопровід не викличе серйозних наслідків для морського середовища", - пояснив експерт Nabu Кім Детлофф.

У Nabu також сумніваються, що проект задовольняє вимоги незалежної процедури видачі дозволу, оскільки значна частина даних моніторингу щодо можливого впливу на навколишнє середовище була відсутня. Об'єднання вказує на те, що в територіальних водах Німеччини трубопровід повністю буде проходити через морські природоохоронні зони. Це становить небезпеку для життя багатьох морських тварин. Позов Nabu підтримує і німецьке відділення Всесвітнього фонду дикої природи (WWF).

Детлофф переконаний, що дозвіл на будівництво "Північного потоку-2" було видано "на основі застарілих уявлень". Він вказав на той факт, що можливості Німеччини імпортувати і зберігати газ на сьогодні утричі перевищують реальне споживання.

У компанії Nord Stream 2, котра займається будівництвом газопроводу, заявили, що позов не перешкоджає реалізації проекту. У процесі його затвердження компанія довела, що трубопровід необхідний, щоб частково скоротити перебої з поставками газу до Європи, які можуть виникнути в майбутньому, зазначив представник Nord Stream 2.

новини партнерів

‡агрузка...

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати