live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Німецькі екологи оскаржили дозвіл на будівництво "Північного потоку-2"

Німецьке природозахисне об'єднання Nabu оскаржило дозвіл на будівництво і експлуатацію газопроводу "Північний потік-2"в Німеччині

Про це інформує Deutsche Welle.

Екологи подали позов до Вищого адміністративного суду землі Мекленбург-Передня Померанія проти рішення гірничого управління німецького міста Штральзунд дозволити будівництво трубопроводу в територіальних водах Німеччини. Тим самим Nabu намагається запобігти запланованому на травень початку будівельних робіт.

"Ми бачимо кричущі порушення в методах дослідження і сумніваємося, що газопровід не викличе серйозних наслідків для морського середовища", - пояснив експерт Nabu Кім Детлофф.

У Nabu також сумніваються, що проект задовольняє вимоги незалежної процедури видачі дозволу, оскільки значна частина даних моніторингу щодо можливого впливу на навколишнє середовище була відсутня. Об'єднання вказує на те, що в територіальних водах Німеччини трубопровід повністю буде проходити через морські природоохоронні зони. Це становить небезпеку для життя багатьох морських тварин. Позов Nabu підтримує і німецьке відділення Всесвітнього фонду дикої природи (WWF).

Детлофф переконаний, що дозвіл на будівництво "Північного потоку-2" було видано "на основі застарілих уявлень". Він вказав на той факт, що можливості Німеччини імпортувати і зберігати газ на сьогодні утричі перевищують реальне споживання.

У компанії Nord Stream 2, котра займається будівництвом газопроводу, заявили, що позов не перешкоджає реалізації проекту. У процесі його затвердження компанія довела, що трубопровід необхідний, щоб частково скоротити перебої з поставками газу до Європи, які можуть виникнути в майбутньому, зазначив представник Nord Stream 2.

новини партнерів

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

25 травня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати