live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна і Катар домовилися скасувати подвійне оподаткування

Україна і Катар підписали угоду про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів.

Згідно з повідомленням, угоду було підписано міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і міністром фінансів Держави Катар Алі Аль-Емаді в рамках візиту президента Петра Порошенка до держави Катар.

"Укладення Угоди і Протоколу до нього направлено на уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, яке виникає на територіях обох країн. Це буде досягатися як шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною та Державою Катар в залежності від місця їх виникнення, так і шляхом врахування у податкових зобов'язаннях платника податків однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави", - йдеться в повідомленні.

Мінфін зазначив, що підписання угоди дозволить запобігати ухилення від сплати податків, усунути податкову дискримінацію, створити механізми щодо покращення співпраці між податковими органами України та Катару, забезпечити обмін податковою інформацією.

Все по темі

новини партнерів

11 грудня, 2018 вівторок

10 грудня, 2018 понеділок

11 грудня, 2018 вівторок

10 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати