live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український стартап розробив "електронну” школу з онлайновими щоденниками та підручниками

Український стартап розробив платформу електронної школи, де щоденниками, підручниками та журналами можна користуватися в онлайн режимі

Про це повідомляє AIN.ua.

Проект Підручник.ua спочатку створювався як платформа онлайн-підручників для українських шкіл. Але з часом команда вирішила на його основі побудувати "електронну школу", щоб вчителі і учні мали доступ до підручників, журналів, розкладу та щоденникам в онлайні.

Спочатку проект запустився в Одесі у 2017 році, пропонуючи 600 підручників, які рекомендує Міністерство освіти і науки України. Усього за час запуску на сайті зареєструвалося близько 250 тисяч користувачів з Одеси та 20 тисяч активних користувачів в мобільному додатку.

Зараз до цього сервісу додають додаткові функції: розклад, щоденник, журнал, щоб у результаті отримати одну платформу електронної школи.

"На даний момент до платформи підключено 128 шкіл в Одесі і 33 у Вінниці. Зараз підключаємо Харків і Миколаївську область. Поки в системі працюють тільки електронні підручники, але запрацюють також розклад, щоденник і журнал. Це буде перша платформа, на якій все буде реалізовано в одному інтерфейсі”, -  розповідає засновник сервісу Володимир Усов.

Сервіс працює за моделлю передплати, але він безкоштовний для вчителів і учнів, його закуповують місцеві департаменти освіти. Вартість передплати на підручники - 140 грн на рік на учня, сервіс "електронна школа" буде коштувати близько 554 грн на одного учня.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати