live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український стартап розробив "електронну” школу з онлайновими щоденниками та підручниками

Український стартап розробив платформу електронної школи, де щоденниками, підручниками та журналами можна користуватися в онлайн режимі

Про це повідомляє AIN.ua.

Проект Підручник.ua спочатку створювався як платформа онлайн-підручників для українських шкіл. Але з часом команда вирішила на його основі побудувати "електронну школу", щоб вчителі і учні мали доступ до підручників, журналів, розкладу та щоденникам в онлайні.

Спочатку проект запустився в Одесі у 2017 році, пропонуючи 600 підручників, які рекомендує Міністерство освіти і науки України. Усього за час запуску на сайті зареєструвалося близько 250 тисяч користувачів з Одеси та 20 тисяч активних користувачів в мобільному додатку.

Зараз до цього сервісу додають додаткові функції: розклад, щоденник, журнал, щоб у результаті отримати одну платформу електронної школи.

"На даний момент до платформи підключено 128 шкіл в Одесі і 33 у Вінниці. Зараз підключаємо Харків і Миколаївську область. Поки в системі працюють тільки електронні підручники, але запрацюють також розклад, щоденник і журнал. Це буде перша платформа, на якій все буде реалізовано в одному інтерфейсі”, -  розповідає засновник сервісу Володимир Усов.

Сервіс працює за моделлю передплати, але він безкоштовний для вчителів і учнів, його закуповують місцеві департаменти освіти. Вартість передплати на підручники - 140 грн на рік на учня, сервіс "електронна школа" буде коштувати близько 554 грн на одного учня.

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати