live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українським спортсменам дозволили знову виступати у Росії, - документ


фото: facebook
Міністерство молоді та спорту скасувало заборону на участь українських спортсменів на змаганнях у Росії

Про це свідчить відповідний наказ на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту.

Українські спортсмени отримали змогу знову виступати на змаганнях у Росії після того, як 11 квітня було внесено поправку у наказ від 14 березня про заборону участі.

Попереднє формулювання "Заборонити планування та проведення навчально-тренувальних зборів на території Російської Федерації; участь членів національних збірних команд України з видів спорту в усіх спортивних змаганнях, які проводяться на території Російської Федерації", змінено на формулювання "Заборонити здійснювати фінансування на кошти Державного бюджету України проведення навчально-тренувальних зборів на території Російської Федерації; участь членів національних збірних команд України з видів спорту в усіх спортивних змаганнях, які проводяться на території Російської Федерації".

Таким чином, українські спортсмени зможуть брати участь у турнірах у Росії за власні кошти. На дозвіл вже відреагувала Асоціація спортивної боротьби, яка відправила збірну України на чемпіонат Європи з боротьби, який відбудеться з 30 квітня до 6 травня у російському місті Каспійськ.

 

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати