live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Шулявський міст зачиняється на ремонт. Змінено рух транспорту

З 1 травня в Києві зміняться маршрути транспорту в зв'язку з підготовкою до ремонту Шулявського шляхопроводу, що розташований над проспектом Перемоги

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Орієнтовно ремонтні роботи триватимуть 17 місяців, і на цей час рух транспорту буде змінено. Також для врегулювання руху буде встановлено три світлофори, перенесена контактна мережа для безперебійного руху тролейбусів і винесено МАФи з території ведення ремонту.

Попередньо передбачені наступні зміни:

  • рух вулицею Олександра Довженка – вулицею Вадима Гетьмана (у бік Караваєвих Дач) відбуватиметься вулицями: Антона Цедика (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова із виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій та поверненням на вул. Вадима Гетьмана.
  • вулицею Вадима Гетьмана – вулицею Олександра Довженка (у бік вул. О. Теліги) буде збережено існуючий виїзд на проспект Перемоги із можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вул. Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлений тимчасовий світлофор).
  • односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова та вул. Петра Нестерова У напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).
  • тролейбусний рух із боку Севастопольської площі по вул. Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст». З боку вул. О.Теліги по вул. Олександра Довженка – «Івана Гонти».

Пішоходи користуватимуться підземними та наземним переходом, де також буде встановлено світлофор.

Відзначається, що наприкінці цього року рух по шляхопроводу буде відновлено.

 

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати