live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні планують змінити календар щеплень для дітей

У Міністерстві охорони здоров'я України обулікували проект змін графіку щеплень, що стосується передусім дітей

Про це повідомляє “Сегодня”

Проект має на меті заощадити кошти й підвищити рівень вакцинації.

Закуповувати комбіновану вакцину проти декількох інфекцій дешевше, аніж ту, що бореться лише з однією. Через це чиновники хочуть об'єднати імунізацію проти гепатиту В зі щепленням проти дифтерії, правця, кашлюка й поліомеліту.

Також МОЗ хоче перенести другу дозу щеплень проти гепатиту В з першого місяця на другий, що дозволить використовувати комбіновану вакцину проти дифтерії, кашлюка, правця, гемофільної інфекції і гепатиту В.

Таким чином, після цих змін у лікарнях буде менше черг, діти будуть отримувати менше навантаження на організм і стрес від щеплення.

Ще одна пропозиція — відмовитися від ревакцинації проти туберкульозу в 7 років. Лікарі вважають її неефективною, а натомість пропонують зосередитися на своєчасній діагностиці хвороби.

  • Нещодавно на брифінгу з нагоди старту Європейського тижня імунізації в Україні заступник міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина повідомила про впровадження нової методології розрахунку вакцин, який передбачає планування потреби у вакцинах на три роки вперед. 
  • Повідомлялося також, що вперше за останні 7 років в Україні наявна достатня кількість вакцин, щоб охопити імунізацією всі вікові групи, які цього потребують. 
  • Всесвітня організація охорони здоров'я закликає Україну підвищити рівень вакцинації до 95%.
 

 

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати