live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для Українського інституту обрали керівництво

Міністр закордонних справ Павло Клімкін оголосив про обрання генеральним директором Українського інституту Володимира Шейка, а головою наглядової ради інституту - Ірини Подоляк

Про це Клімкін повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Інтерфакс-Україна.

“Кілька днів тому вперше мав задоволення зустрітися з членами наглядової ради Українського інституту. Вітаю Володимира Шейка з перемогою в конкурсі на генерального директора, а Ірину Подоляк - з обранням головою Наглядової ради Інституту”, - написано в соцмережі.

При цьому міністр наголосив, що команда інституту має перед собою “амбітне і дуже непросте завдання: щоб Український інститут відбувся, як свого часу відбулися Британська рада або Гете-Інститут. Щоб Україну бачили і впізнавали в світі, щоб наша країна закріпилася в масовій свідомості іноземців емоційно, на рівні художніх образів і духовних асоціацій”.

Клімкін переконаний, що досягнення цієї мети залежить від спільної роботи команди Інституту, команди МЗС України, наглядової ради, українських посольств, професійного співтовариства, ЗМІ “та всіх інших, хто так чи інакше залучений в процес”.

  • Як повідомлялося, 7 травня Павло Клімкін на зустрічі з наглядовою радою Українського інституту поставив завдання щодо розвитку цієї структури.
  • У червні 2017 року Кабінет міністрів України схвалив створення державної установи “Український інститут” для презентації України за кордоном і просування її іміджу в світі. Кабмін погодився з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо створення Українського інституту, віднісши його до сфери управління МЗС.
  • У січні 2018 року МЗС дав старт конкурсу на посаду директора Українського інституту.
  • У квітні конкурсна комісія оголосила переможця на посаду керівника Українського інституту - ним став керівник програм з мистецтва в British Council Україна Володимир Шейко.

новини партнерів

14 грудня, 2018 п'ятниця

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати