//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені з США винайшли перші в світі ліки від алкоголізму

Фахівці Університету в Техасі успішно випробували на тваринах перші в світі ліки, що позбавляють алкогольної залежності й знімають похмільний синдром

Про це йдеться в статті, опублікованій у журналі Neuropsychopharmacology.

Синтезований засіб, що отримав назву JVW-1034, здійснює вплив на нейрони, що не викликають побічних ефектів і не зменшують дію препарату, на відміну від інших експерементальних засобів від алкоголізму - йдеться у статті.

В останні роки вчені з'ясували, що причина алкоголізму - не слабка воля чи проблеми з характером, а наявність певних мутацій у генах, що відповідають за переробку етанолу та роботу певних частин мозку, пов'язаних із самоконтролем та імпульсивною поведінкою.

Ці висновки надихнули вчених на створення препарату, який би коригував роботу подібних ділянок ДНК.

Таким чином, Джеймс Сан (Університет Техасу в США) та його колеги провели ряд експериментів, у ході яких намагалися позбавити черв'яків- “алкоголіків” від потягу до спиртного.

Найефективнішою виявилась речовина, що отримала тимчасову назву JVW-1034 - вона повністю знімала всі симптомы “похмілля” і запобігала розвитку алкоголізму. Дію речовини вчені згодом перевірили на щурах- “алкоголіках”, що за будь-яких умов воліли пити 10%-й розчин спирту замість чистої води.

Дослідження показали, що навіть скромні дози цих ліків позбавили щурів від залежності і зменшили кількість спожитого спирту на 30% практично одразу після початку прийому JVW-1034. Успішне завершення цих тестів, як сподіваються Сан і його колеги, дозволить перейти до клінічних дослідів цього препарату вже найближчим часом.

 

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати