live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Посли західних країн закликали Україну забезпечити права ЛГБТ

Посли 16 держав, а також глава представництва Європейського Союзу в Києві закликали Україну підтримувати рівність, гідність і верховенство права та забезпечити права ЛГБТ

Про це йдеться в спільній заяві з нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії послів Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Канади, Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та США, інформує Інтерфакс-Україна.

"Україна досягла помітного прогресу у визнанні та захисті прав людини, але цю роботу ще не завершено. Ми закликаємо Україну, спираючись на ці успіхи, й надалі підтримувати рівність, гідність і верховенство права для всіх. Міжнародна спільнота, як і раніше, прихильна безпеці лесбіянок, геїв, бісексуальних, транссексуальних та інтерсекс-українців і українок, їхніх друзів, рідних і всіх прихильників толерантності та рівності в Україні", - йдеться в заяві.

Дипломати наголосили, що цінності толерантності та поваги до різноманітності є базовими для відкритих, демократичних суспільств.

"Ми ще раз підтверджуємо нашу підтримку реалізації національної стратегії з прав людини та відповідного плану дій, зокрема - подальших кроків у сфері боротьби з дискримінацією для ЛГБТ-громадян і боротьби зі злочинами на ґрунті ненависті за ознакою сексуальної орієнтації", - зазначили посли.

Дипломати нагадали, що на 17 червня 2018 року в Києві запланований Марш рівності.

"Ми спільно закликаємо поліцію і державних службовців у всій Україні підтримувати та захищати права ЛГБТ-людей і їхніх прибічників на проведення цих заходів. Ми також просимо всіх українців поважати право своїх співгромадян на мирні зібрання", - додали посли.

Міжнародний день протидії гомофобії та трансфобії відзначається 17 травня.

  • Нагадаємо, що міжнародна правозахисна організація Amnesty International розкритикувала владу України за відсутність реакції на свавілля радикальних угруповань у країні й закликала до негайної боротьби з такими явищами.
Все по темі

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати