live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Посли західних країн закликали Україну забезпечити права ЛГБТ

Посли 16 держав, а також глава представництва Європейського Союзу в Києві закликали Україну підтримувати рівність, гідність і верховенство права та забезпечити права ЛГБТ

Про це йдеться в спільній заяві з нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії послів Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Канади, Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та США, інформує Інтерфакс-Україна.

"Україна досягла помітного прогресу у визнанні та захисті прав людини, але цю роботу ще не завершено. Ми закликаємо Україну, спираючись на ці успіхи, й надалі підтримувати рівність, гідність і верховенство права для всіх. Міжнародна спільнота, як і раніше, прихильна безпеці лесбіянок, геїв, бісексуальних, транссексуальних та інтерсекс-українців і українок, їхніх друзів, рідних і всіх прихильників толерантності та рівності в Україні", - йдеться в заяві.

Дипломати наголосили, що цінності толерантності та поваги до різноманітності є базовими для відкритих, демократичних суспільств.

"Ми ще раз підтверджуємо нашу підтримку реалізації національної стратегії з прав людини та відповідного плану дій, зокрема - подальших кроків у сфері боротьби з дискримінацією для ЛГБТ-громадян і боротьби зі злочинами на ґрунті ненависті за ознакою сексуальної орієнтації", - зазначили посли.

Дипломати нагадали, що на 17 червня 2018 року в Києві запланований Марш рівності.

"Ми спільно закликаємо поліцію і державних службовців у всій Україні підтримувати та захищати права ЛГБТ-людей і їхніх прибічників на проведення цих заходів. Ми також просимо всіх українців поважати право своїх співгромадян на мирні зібрання", - додали посли.

Міжнародний день протидії гомофобії та трансфобії відзначається 17 травня.

  • Нагадаємо, що міжнародна правозахисна організація Amnesty International розкритикувала владу України за відсутність реакції на свавілля радикальних угруповань у країні й закликала до негайної боротьби з такими явищами.
Все по темі

новини партнерів

19 серпня, 2018 неділя

18 серпня, 2018 субота

19 серпня, 2018 неділя

18 серпня, 2018 субота

17 серпня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати