live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українська компанія WebMoney потрапила під антиросійські санкції РНБО


фото: WebMoney.UA
Електронна платіжна система WebMoney.UA потрапила до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України щодо Росії

Про це повідомляє Ain.ua.

Під блокування від РНБО потрапила не тільки WebMoney.ru, зареєстрована у Росії, але також британська WebMoney Europe Ltd і українська WebMoney.ua, яка має ліцензію НБУ і право працювати в Україні.

Санкції передбачають блокування активів компанії, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів з України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, обмеження або призупинення ліцензій та інших дозволів, а також блокування провайдерами доступу до сайтів компанії і її Субдоменів.

Санкції вводяться терміном на три роки.

Як розповів директор з маркетингу WebMoney.UA Ростислав Троценко, для компанії місце у списку РНБО стало повною несподіванкою.

На даний момент WebMoney.UA разом з юристами намагаються розібратися в ситуації. Офіційна позиція компанії буде опублікована пізніше. Однак директор акцентував, що WebMoney.UA не має ніякого відношення до російської WebMoney.ru.

"Це абсолютно стороння структура, у них своя історія, яка до нас не має ніякого відношення. WebMoney.UA зареєстрована у Києві, вся наша команда працює в Україні, єдине, що у нас спільного - це технологія. Ми недавно пройшли перевірку Нацбанку, у нас є офіційна ліцензія на роботу в Україні і ми внесені до реєстру НБУ як внутрішньодержавна система розрахунків. Крім того, ми неодноразово у судах всіх інстанцій змушені були доводити законність своєї діяльності", - підкреслив він.

За словами Троценка, на сьогодні у WebMoney.UA понад 4 млн активних користувачів. На даний момент система не працює - лежить сервер. Однак в компанії не знають, чи пов'язано це з санкціями РНБО, оскільки офіційного повідомлення про потрапляння WebMoney.UA під санкції до компанії не надходило.

  • Нагадаємо, 2 травня 2018 року Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції щодо юридичних і фізичних осіб, які пов’язані з російською агресією проти України. 
  • Санкції запроваджуються на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки і проведення незаконного голосування в окупованому Криму, представників російської окупаційної адміністрації у Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.
  • До оновленого списку санкцій потрапили представництво Федерального унітарного підприємства "Российское агентство международной информации "РИА Новости Украина", а також ТОВ "Інтерселект".
  • Вперше до санкційного списку РНБО України потрапив український бізнесмен Сергій Курченко, який знаходиться у міжнародному розшуку.

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати