live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінрегіон пропонує обов’язкове встановлення зарядок для електрокарів на АЗС

Міністерство регіональної політики розглядає можливість обов’язкового облаштування електрозарядними пристроями усіх АЗС, гаражів та автостоянок

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе у Facebook.

Наразі Мінрегіон разом з Мінінфраструктури розглядає можливість облаштування на обов’язкових умовах електрозарядними пристроями усіх АЗС, гаражів та автостоянок, в тому числі біля ТРЦ, супермаркетів та житлових будинків.

"Зараз ще електричних машин в Україні не дуже багато, але їх кількість буде збільшуватися в геометричній прогресії. В Європі кількість електрокарів за минулий рік зросла більш ніж на 50%. Нам треба дивитися та думати наперед", - заявив Парцхаладзе.

У чинних державних будівельних нормах взагалі відсутні вимоги щодо можливості облаштування у гаражах та на автостоянках машино-місць із зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.

"У першій редакції проекту оновленого ДБН щодо автостоянок прописана необхідність обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями 5% машино-місць у громадських гаражах та автостоянках. Зміни повинні бути ефективними, і наша ідея полягає в тому, щоб до 2030 року усі 100% машино-місць на автостоянках вже були оснащені електрозарядками”, - додав заступник міністра.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати