//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рятувальники попередили про загрози, пов'язані з погіршенням погоди

Державна служба з надзвичайних ситуацій попередила про погіршення погодних умов на частині території України

Очікуються грози, місцями сильні дощі, град, пориви вітру та шквали.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті відомства. 

За даними Укргідрометцентру, 1 липня вночі та вранці у південних, центральних, східних, Сумській, Київській та Житомирській областях грози, місцями сильні дощі, град, пориви вітру та шквали 15-20м/с.

Зранку 1 липня в Україні було знеструмлено 136 населених пунктів у чотирьох областях.  

Внаслідок інтенсивних опадів та поривів вітру в окремих областях зафіксовано випадки підтоплення та пошкодження об’єктів житлової та соціальної сфери. 

За даними УкрГідрометцентру, 1 липня на рiчках басейну Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька області) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 - 1,0 м над рiвнями. При сильних дощах можливе формування значного мiсцевого стоку. 1 липня на річці Ворона бiля м. Тисмениця (Тисменицький район, Iвано-Франкiвська області) можливе продовження пiдйому рiвня води на 0,3 – 1,0 м, над рiвнями на 8 годину 30 червня. Мiсцями затоплення заплави, при цьому не виключене досягнення вiдмiтки початкового затоплення прирiчкових будiвель.

В другiй половинi доби 1 липня на річці Днiстер у створi гідрологічного поста Залiщики (Тернопільска область) очiкується проходження максимального рівня паводку висотою 670-720 см над нулем поста (рiвень води на 8 годину 30 червня дорівнює 508 см над нулем поста), максимальна витрата води прогнозується в межах 1700-2100 м3/с. Часткове затоплення заплави, початкове затоплення сiльськогосподарських угiдь.

Вночі 1 липня на річці Прут у створi гідрологічного поста Чернівці (Чернівецька область) очiкується проходження максимального рівня паводку висотою 300-350 см над нулем поста (рiвень води на 8 год. 30 червня дорівнює 200 см над нулем поста), максимальна витрата води прогнозується в межах 735-885 м3/с. На низькорозташованих дiлянках можливий вихiд води на заплаву.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

22 липня, 2019 понеділок

22 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати