//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Триває Всеукраїнська акція #ПрапорНезалежності

Незабаром Україна святкуватиме День Незалежності та День Прапору. Саме до цих важливих свят телеканал “Еспресо” ініціював Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності

Мета акції: популяризувати національний прапор та запровадити традицію щороку на День Прапора та День Незалежності України, 23 та 24 серпня, прикрашати простір навколо себе українською символікою, а саме - прапором.

Акцію вже підтримали відомі українські співаки, зірки, директори великих підприємств, консульства.

null

21.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала актриса Ірма Вітовська 

"Я Ірма Вітовська, підтримую Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності, ініційовану каналом "Еспресо". 23-24 серпня прикрась простір навколо себе національним прапором. Це наш прапор! Це твій прапор! Це мій прапор! Поважай цей прапор!", - сказала Ірма Вітовська.

21.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав вокаліст гурту "Мандри" Сергій Фоменко 

"Підтримую Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності , яку ініціював канал "Еспресо". Я запрошую і закликаю всіх вас на День Незалежності, 23 та 24 серпня та в інші дні, прикрасити українським прапором, нашим прапором незалежності своє авто, вікна хати, велосипед, можливо, ворота свого будинку - все, що пов'язано з вашим щоденним життям. Прапор незалежності - це прапор України. Слава Україні!", - сказав співак. 

21.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав гурт Kozak System

"23 серпня кожен українець, кожен громадянин своїє країни має підняти над своєю оселею український прапор - символ української державності, символ, за який ішли в бій і вмирала велика кількість українців, цілі покоління. І сьогодні я хотів би, щоб ми пишалися тим, що в нас є країна, є її символ - Державний прапор України. 23-24 серпня підніміть кожен над своєю оселею, поставте на балконі, в машині, огорніться цим прапором! Покажіть усьому світу, що ми є українці, наша держава жива і ми готові поборотись за свою незалежність", - закликав лідер гурту  Іван Леньо.

20.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав письменник Сергій Жадан

"Хочу підтримати акцію #ПрапорНезалежності. Закликаю всіх людей доброї волі 23-24 серпня прикрасити свій будинок, автівку, чи своє робоче місце Державним прапором України. Слава Україні!", - сказав Сергій Жадан. 

19.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала директор "Пирогово" Оксана Повякель

"Я, Оксана Повякель, керівник Національного музею народної архітектури та побуту України підтримую Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності ініційовану телеканалом "Еспресо". І закликаю вас всіх, мої дорогі друзі підтримати цю акцію і 23-24 серпня прикрасити своє життя, свою оселю, весь простір навколо себе нашими прекрасними синьо-жовтими прапорцями, які символізують нашу незалежність", - сказала пані Оксана. 

18.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав народний артист України Віктор Павлік

"Я підтримую акцію #ПрапорНезалежності й закликаю вас усіх 23 серпня, і не тільки, а завжди, вивішуйте наш український прапор на балконах, в авто, в автобусах, на повітряних шарах, всюди - в небі, на землі, на воді й під водою. Слава Україні!", - сказав співак. 

18.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала народна артистка України Марія Бурмака

"Приєднуюсь до Всеукраїнської акції, яка ініційована каналом "Еспресо". Акція називається #ПрапорНезалежності. 23 і 24 серпня прикрась простір навколо себе прапорцем України, але найголовніше май цей прапор у своєму серці назавжди", - сказала співачка.

17.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав співачка Тоня Матвієнко  

"Я, Тоня Матвієнко, підтримую Всеукраїнську акцію ініційовану телеканалом "Еспресо". 23-24 серпня повісьте наш український прапор у своїй оселі, на балконі, в авто. Головне, щоб синьо-жовті кольори були повсюди", - закликала співачка. 

17.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав співак Арсен Мірзоян

"Підтримую акцію #ПрапорНезалежності й прошу вас долучатися до цієї події. 23-24 серпня прикрасите свій дім, своє авто, свій світ синьо-жовтим прапором." - сказав співак Арсен Мірзоян.

16.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав Валерій Харчишин та гурт "Друга ріка"

"Підтримую акцію #ПрапорНезалежності. 23 і 24 серпня свій будинок, свою автівку, свій велосипед, мотоцикл українським прапором і підтримайте нашу акцію, бо це наше свято, це наша країна! Слава Україні!", - закликав співак.

15.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав фронтмен гурту KARNA Олексій Шманьов 

"Пропоную всім підтримати акцію #ПрапорНезалежності. Підтримайте цю акцію, ходіть із прапорами, чіпляйте на машини, будинки! Нехай Україна буде красивою і прапоровою!", - сказав співак.

14.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав дипломат Ростислав Палагусинець.

"Приєднуюся до Всеукраїнської акції #ПрапорНезалежності ініційовану телеканалом "Еспресо". Закликаю всіх українців 23-24 серпня прикрасити простір навколо себе національною символікою, національним прапором України. Ми, зі свого боку, зобов'язуємося як дипломати популяризувати наш прапор за кордоном, зокрема в Македонії. Слава Україні!" - сказав Ростислав Палагусинець, тимчасовий повірений у справах України в Республіці Македонія 

13.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала співачка Ріа.

"Для мене прапор України - це символ свободи, гідності, а також добра і віри в краще. Так чи інакше, але синьо-жовтні кольори супроводжують нас завжди. Ці кольори повинні майоріти скрізь 23 і 24 серпня, в ці особливі для українців дні. Закликаю кожного 23-24 серпня оточити простір навколо себе синьо-жовтими кольорами, кольорами нашого національного прапору заради віри, надії і любові", - закликала співачка Ріа.

12.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала актриса Анастасія Блажчук 

"Я, Анастасія Блажчук, актриса "Київського академічного молодого театру" приєднуюсь до Всеукраїнської акції #ПрапорНезалежності за допомогою телеканалу "Еспресо". 23-24 серпня прикрась простір навколо себе українським прапорцем. З Днем Незалежності, Україно!", - сказала Анастасія Блажчук. 

10.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський.

"Гурт "Тартак", Олександр Положинський і фестиваль "Бандерштат" запрошує вас усіх приєднатися до Всеукраїнської акції, яку ініціювали телеканал "Еспресо" і радіостанція "Країна ФМ", #ПрапорНезалежності. На День Незалежності 23 і 24 серпня, можливо, навіть, 25 серпня давайте піднімемо над своїми оселями, над своїм життям наш державний прапор. Виставте його у вікно, прив'яжіть на балконі, поставте біля своєї хати, біля свого будинку, виставте з вікна машини або навіть ходіть по вулиці з прапором! Це буде наш з вами День Незалежності - День Незалежності України!" - закликав Олександр Положинський, лідер гурту "Тартак".

09.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав директор Одеського культурного центру Михайло Журавель.

"Підтримую Всеукраїнську акцію ініційовану каналом "Еспресо" #ПрапорНезалежності . Приєднуйся до яскравої, бентежної, картатої  хвилі! Розфарбуй простір навколо себе у синьо-жовті кольори, 23-24 серпня прикрась свій дім, своє авто, своє серце стягом України. І ще запрошую до яскравої, гостинної Одеси відсвяткувати незалежність України", - сказав Михайло Журавель, режисер, директор Одеського культурного центру і засновнику театрального фестивалю «Молоко». 

08.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав  директор Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський.

"Я підтримую акцію ініційовану телеканалом "Еспресо" #ПрапорНезалежності. Вона полягає в тому, що 23 і 24 серпня вам потрібно прикрасити простір навколо себе прапором України. І взагалі, відчувати, любити Україну. Головне, щоб вона була у Вас в серці і Вашій душі.", - сказав Богдан Струтинський, голова Національної спілки театральних діячів України, генеральний директор і художній керівник Київського національного академічного театру оперети.

07.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала гендиректор "Софії Київської" Неля Куковальська.

"Закликаю всю Україну підтримати проект телеканалу "Еспресо" #ПрапорНезалежності, наш прапор і наш тризуб. Це символ тисячолітньої боротьби українського народу за свою процвітаючу Україну. Тож давайте 23 і 24 серпня підтримаємо цю акцію та розфарбуємо всю нашу країну в синьо-жовті кольори від Півночі до Півдня, від Заходу до Сходу", - закликала Неля Куковальська, генеральний директор Національного заповідника "Софія Київська".

06.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав Консул України в Гданьську Лев Захарчишин

"Дорогі земляки, вітаю вас зі славного міста Гданьська, колиски польської солідарності, міста, звідки почався демонтаж комуністичної системи. Тут, над приміщенням Консульства України майоріє наш український синьо-жовтий прапор, найрідніший наш прапор - символ свободи і незалежності, символ, за який сотні років боролися кращі сини і доньки України. Тож відсвяткуймо в усьому світі разом День Прапора і День Незазажності. Нехай в цей день весь світ стане синьо-жовтим. Слава Україні!" - сказав Лев Захарчишин, консул, керівник Консульства України в Гданьську. 

Долучитися до акції #ПрапорНезалежності може кожен охочий. Зробити це можна в кілька способів: 1) розповсюдити ролик зі сторінки Еспресо у Facebooк, 2) на сайті espreso.tv можна скачати листівку з закликом до сусідів, роздрукувати її та повісити у під'їзді. Є і спеціальні листівки для колег по роботі. Свої звернення та привітання можуть надсилати родини, громади, колективи, бійці АТО. Всі вони будуть опубліковані на сайті espreso.tv.

Ініціатор акції - телеканал "Еспресо". Радіопартнер - "Країна ФМ".

null

новини партнерів

‡агрузка...

18 червня, 2019 вівторок

18 червня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати