live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Триває Всеукраїнська акція #ПрапорНезалежності

Незабаром Україна святкуватиме День Незалежності та День Прапору. Саме до цих важливих свят телеканал “Еспресо” ініціював Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності

Мета акції: популяризувати національний прапор та запровадити традицію щороку на День Прапора та День Незалежності України, 23 та 24 серпня, прикрашати простір навколо себе українською символікою, а саме - прапором.

Акцію вже підтримали відомі українські співаки, зірки, директори великих підприємств, консульства.

null

21.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала актриса Ірма Вітовська 

"Я Ірма Вітовська, підтримую Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності, ініційовану каналом "Еспресо". 23-24 серпня прикрась простір навколо себе національним прапором. Це наш прапор! Це твій прапор! Це мій прапор! Поважай цей прапор!", - сказала Ірма Вітовська.

21.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав вокаліст гурту "Мандри" Сергій Фоменко 

"Підтримую Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності , яку ініціював канал "Еспресо". Я запрошую і закликаю всіх вас на День Незалежності, 23 та 24 серпня та в інші дні, прикрасити українським прапором, нашим прапором незалежності своє авто, вікна хати, велосипед, можливо, ворота свого будинку - все, що пов'язано з вашим щоденним життям. Прапор незалежності - це прапор України. Слава Україні!", - сказав співак. 

21.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав гурт Kozak System

"23 серпня кожен українець, кожен громадянин своїє країни має підняти над своєю оселею український прапор - символ української державності, символ, за який ішли в бій і вмирала велика кількість українців, цілі покоління. І сьогодні я хотів би, щоб ми пишалися тим, що в нас є країна, є її символ - Державний прапор України. 23-24 серпня підніміть кожен над своєю оселею, поставте на балконі, в машині, огорніться цим прапором! Покажіть усьому світу, що ми є українці, наша держава жива і ми готові поборотись за свою незалежність", - закликав лідер гурту  Іван Леньо.

20.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав письменник Сергій Жадан

"Хочу підтримати акцію #ПрапорНезалежності. Закликаю всіх людей доброї волі 23-24 серпня прикрасити свій будинок, автівку, чи своє робоче місце Державним прапором України. Слава Україні!", - сказав Сергій Жадан. 

19.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала директор "Пирогово" Оксана Повякель

"Я, Оксана Повякель, керівник Національного музею народної архітектури та побуту України підтримую Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності ініційовану телеканалом "Еспресо". І закликаю вас всіх, мої дорогі друзі підтримати цю акцію і 23-24 серпня прикрасити своє життя, свою оселю, весь простір навколо себе нашими прекрасними синьо-жовтими прапорцями, які символізують нашу незалежність", - сказала пані Оксана. 

18.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав народний артист України Віктор Павлік

"Я підтримую акцію #ПрапорНезалежності й закликаю вас усіх 23 серпня, і не тільки, а завжди, вивішуйте наш український прапор на балконах, в авто, в автобусах, на повітряних шарах, всюди - в небі, на землі, на воді й під водою. Слава Україні!", - сказав співак. 

18.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала народна артистка України Марія Бурмака

"Приєднуюсь до Всеукраїнської акції, яка ініційована каналом "Еспресо". Акція називається #ПрапорНезалежності. 23 і 24 серпня прикрась простір навколо себе прапорцем України, але найголовніше май цей прапор у своєму серці назавжди", - сказала співачка.

17.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав співачка Тоня Матвієнко  

"Я, Тоня Матвієнко, підтримую Всеукраїнську акцію ініційовану телеканалом "Еспресо". 23-24 серпня повісьте наш український прапор у своїй оселі, на балконі, в авто. Головне, щоб синьо-жовті кольори були повсюди", - закликала співачка. 

17.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав співак Арсен Мірзоян

"Підтримую акцію #ПрапорНезалежності й прошу вас долучатися до цієї події. 23-24 серпня прикрасите свій дім, своє авто, свій світ синьо-жовтим прапором." - сказав співак Арсен Мірзоян.

16.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав Валерій Харчишин та гурт "Друга ріка"

"Підтримую акцію #ПрапорНезалежності. 23 і 24 серпня свій будинок, свою автівку, свій велосипед, мотоцикл українським прапором і підтримайте нашу акцію, бо це наше свято, це наша країна! Слава Україні!", - закликав співак.

15.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав фронтмен гурту KARNA Олексій Шманьов 

"Пропоную всім підтримати акцію #ПрапорНезалежності. Підтримайте цю акцію, ходіть із прапорами, чіпляйте на машини, будинки! Нехай Україна буде красивою і прапоровою!", - сказав співак.

14.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав дипломат Ростислав Палагусинець.

"Приєднуюся до Всеукраїнської акції #ПрапорНезалежності ініційовану телеканалом "Еспресо". Закликаю всіх українців 23-24 серпня прикрасити простір навколо себе національною символікою, національним прапором України. Ми, зі свого боку, зобов'язуємося як дипломати популяризувати наш прапор за кордоном, зокрема в Македонії. Слава Україні!" - сказав Ростислав Палагусинець, тимчасовий повірений у справах України в Республіці Македонія 

13.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала співачка Ріа.

"Для мене прапор України - це символ свободи, гідності, а також добра і віри в краще. Так чи інакше, але синьо-жовтні кольори супроводжують нас завжди. Ці кольори повинні майоріти скрізь 23 і 24 серпня, в ці особливі для українців дні. Закликаю кожного 23-24 серпня оточити простір навколо себе синьо-жовтими кольорами, кольорами нашого національного прапору заради віри, надії і любові", - закликала співачка Ріа.

12.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала актриса Анастасія Блажчук 

"Я, Анастасія Блажчук, актриса "Київського академічного молодого театру" приєднуюсь до Всеукраїнської акції #ПрапорНезалежності за допомогою телеканалу "Еспресо". 23-24 серпня прикрась простір навколо себе українським прапорцем. З Днем Незалежності, Україно!", - сказала Анастасія Блажчук. 

10.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський.

"Гурт "Тартак", Олександр Положинський і фестиваль "Бандерштат" запрошує вас усіх приєднатися до Всеукраїнської акції, яку ініціювали телеканал "Еспресо" і радіостанція "Країна ФМ", #ПрапорНезалежності. На День Незалежності 23 і 24 серпня, можливо, навіть, 25 серпня давайте піднімемо над своїми оселями, над своїм життям наш державний прапор. Виставте його у вікно, прив'яжіть на балконі, поставте біля своєї хати, біля свого будинку, виставте з вікна машини або навіть ходіть по вулиці з прапором! Це буде наш з вами День Незалежності - День Незалежності України!" - закликав Олександр Положинський, лідер гурту "Тартак".

09.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав директор Одеського культурного центру Михайло Журавель.

"Підтримую Всеукраїнську акцію ініційовану каналом "Еспресо" #ПрапорНезалежності . Приєднуйся до яскравої, бентежної, картатої  хвилі! Розфарбуй простір навколо себе у синьо-жовті кольори, 23-24 серпня прикрась свій дім, своє авто, своє серце стягом України. І ще запрошую до яскравої, гостинної Одеси відсвяткувати незалежність України", - сказав Михайло Журавель, режисер, директор Одеського культурного центру і засновнику театрального фестивалю «Молоко». 

08.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав  директор Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський.

"Я підтримую акцію ініційовану телеканалом "Еспресо" #ПрапорНезалежності. Вона полягає в тому, що 23 і 24 серпня вам потрібно прикрасити простір навколо себе прапором України. І взагалі, відчувати, любити Україну. Головне, щоб вона була у Вас в серці і Вашій душі.", - сказав Богдан Струтинський, голова Національної спілки театральних діячів України, генеральний директор і художній керівник Київського національного академічного театру оперети.

07.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримала гендиректор "Софії Київської" Неля Куковальська.

"Закликаю всю Україну підтримати проект телеканалу "Еспресо" #ПрапорНезалежності, наш прапор і наш тризуб. Це символ тисячолітньої боротьби українського народу за свою процвітаючу Україну. Тож давайте 23 і 24 серпня підтримаємо цю акцію та розфарбуємо всю нашу країну в синьо-жовті кольори від Півночі до Півдня, від Заходу до Сходу", - закликала Неля Куковальська, генеральний директор Національного заповідника "Софія Київська".

06.08.2018 Акцію #ПрапорНезалежності підтримав Консул України в Гданьську Лев Захарчишин

"Дорогі земляки, вітаю вас зі славного міста Гданьська, колиски польської солідарності, міста, звідки почався демонтаж комуністичної системи. Тут, над приміщенням Консульства України майоріє наш український синьо-жовтий прапор, найрідніший наш прапор - символ свободи і незалежності, символ, за який сотні років боролися кращі сини і доньки України. Тож відсвяткуймо в усьому світі разом День Прапора і День Незазажності. Нехай в цей день весь світ стане синьо-жовтим. Слава Україні!" - сказав Лев Захарчишин, консул, керівник Консульства України в Гданьську. 

Долучитися до акції #ПрапорНезалежності може кожен охочий. Зробити це можна в кілька способів: 1) розповсюдити ролик зі сторінки Еспресо у Facebooк, 2) на сайті espreso.tv можна скачати листівку з закликом до сусідів, роздрукувати її та повісити у під'їзді. Є і спеціальні листівки для колег по роботі. Свої звернення та привітання можуть надсилати родини, громади, колективи, бійці АТО. Всі вони будуть опубліковані на сайті espreso.tv.

Ініціатор акції - телеканал "Еспресо". Радіопартнер - "Країна ФМ".

null

новини партнерів

‡агрузка...

17 лютого, 2019 неділя

16 лютого, 2019 субота

17 лютого, 2019 неділя

16 лютого, 2019 субота

15 лютого, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати