//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Командування ЛитПолУкрбриг перейшло до українця

Український полковник Дмитро Братішко 20 вересня 2018 року підписав протокол та прийняв у польського бригадного генерала Зенона Бжушко під своє командування Литовсько-Польсько-Українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького

Захід відбувся в Люблині у кімнаті слави командування Багатонаціональної бригади за участю особового складу ЛитПолУкрбриг та членів координаційної групи, передає Простір.pl.

Протокол передачі-прийому повноважень завірили голови національних делегацій координаційної групи - полковник ЗС Литовської Республіки Томас Масаітіс, полковник ЗС Республіки Польща Маріуш Чішовіч та полковник ЗС України Олексій Шандар.

"Це знакова та дуже відповідальна подія - Україна в особі українського командира та ще 17 офіцерів штабу бере на себе зобов’язання підтримувати набуті операційні спроможності командування ЛитПолУкрбриг й розвивати далі тісну співпрацю в форматі цієї багатонаціональної військової частини. Ми будемо працювати плідно із заступником - офіцером ЗС Литовської Республіки та начальником штабу - офіцером ЗС Республіки Польща у напрямку набуття взаємосумісності та злагодженості дій у виконанні тих завдань, які отримуватимемо від наших керівників", - зазначив Братішко.

Також, цього дня у люблинській філармонії відбувся святковий концерт з нагоди 3-річниці створення Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького та нагородження особового складу. 

новини партнерів

‡агрузка...

19 серпня, 2019 понеділок

19 серпня, 2019 понеділок

18 серпня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати