Почаївську лавру звинуватили у контрабанді вина з Молдови


фото: 7chudes.in.ua
Підпорядкована церкві Московського патріархату Почаївська лавра займається контрабандою молдовського вина - це "фабрика", яка в незаконний спосіб насичує український ринок винними виробами

Про це дипломат, віце-прем’єр-міністр у 2005 році Роман Безсмертний заявив в ефірі ZIK.

"Якщо в черговий раз Українська держава проявить слабкість, то ми не тільки будемо мати конфлікти, ми матимемо збройні заворушення, які будуть робитися від імені церкви… Зараз усе залежить від того, як себе поведе Українська держава. Агентів у рясах потрібно відправити туди, де вони мають бути. Щодо окремих із них існує по 4-5 кримінальних справ", - зазначив Безсмертний.

Читайте також: Всі говорять про томос, але що це означає

Політик зазначив, що йдеться, до прикладу, про одеського митрополита УПЦ Агафангела, щодо якого є чотири кримінальні справи.

"Що робиться у Почаївській лаврі, всі знають - це контрабанда молдовського вина. Це "фабрика", яка насичує український ринок виробами з вина… Це свого роду транзитна ланка для контрабанди в Україну", - наголосив він.  

Читайте також: Найбільші православні святині України, які захопив Московський патріархат

Окрім того, він зауважив, що стосовно майна української та російської православних церков проблем зараз не виникне, оскільки за останні три роки представники церков спілкувалися між собою і навіть адміністративно домовились, як усе буде поділено.

"Їх цікавило тільки одне - чи Українська держава здатна виконувати функції із забезпечення правопорядку і безпеки, чи вона далі буде продовжувати терпіти резидентів у рясах", - наголосив Безсмертний.

  • Нагадаємо, у вересні намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, митрополит Московського патріархату Володимир закликав вірних йому людей "бути готовими, щоб її захистити".

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати