Гройсман обіцяє, що "Укрпошта" і надалі доставлятиме пенсії

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв не допустити припинення виконання "Укрпоштою" доставки пенсій українцям

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Зокрема, Гройсман запропонував менеджменту "Укрпошти" звільнитися у разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції.

"Це неприпустимо - не доносити пенсії пенсіонерам. Я цього не допущу. Якщо менеджмент "Укрпошти" не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їхня незмінна позиція, я б радив їм всім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу", - заявив прем'єр.

Він нагадав, що нещодавно в "Укрпошту" була призначена незалежна наглядова рада і Кабмін планує звернутися до неї з проханням дати оцінку ситуації та вплинути на керівництво компанії.

За словами Гройсмана, якщо компанії не вистачає коштів - можна подумати над розвитком тих напрямків діяльності, які перетворять "Укрпошту" в прибутковий бізнес.

  • Нагадаємо, раніше генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смелянський заявив, що "Укрпошта" з 1 січня 2019 року не буде доставляти пенсії.

 

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

8 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати