live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд передав "Укренерго" в управління Мінфіну


фото: delo.ua
Кабінет міністрів України передав в управління Міністерству фінансів держпідприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"

Про це повідомляє "Урядовий портал".

"Передати цілісний майновий комплекс державного підприємства "Національна енергетична компанія “Укренерго" (код згідно з ЄДРПОУ 00100227) із сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості до сфери управління Міністерства фінансів", - йдеться у повідомленні.

В "Укренерго" привітали таке рішення, назвавши його початку анбандлінгу - відокремлення оператора енергосистеми від видобувника та транспортера енергоносія.

"Перехід компанії від Міністерства енергетики та вугільної промисловості до Міністерства фінансів означає початок процедури анбандлінгу "Укренерго" у відповідності з українським законодавством та зобов’язаннями перед Енергетичним Співтовариством. Анбандлінг та корпоратизація Укренерго є обов’язковими передумовами сертифікації Укренерго", - повідомили у прес-службі Укренерго.

У держпідприємстві зазначили, що підпорядкування оператора системи передачі Мінфіну є поширеною практикою в Європі, з енергосистемою якої найближчими роками Україна маємо інтегрувати свою електроенергетику.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати