live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Український аграрій" виявився лобістом з РФ

Заступник голови "Всеукраїнської аграрної ради" Михайло Соколов, який відстоює необхідність імпорту міндобрив до України, виявився відомим лобістом з Росії

У п’ятницю 21 грудня у Києві пройшла прес-конференція на тему "Війна проти українських аграріїв: кому вигідно блокування імпорту добрив?". Її учасники вимагали розблокувати імпорт добрив в Україну з Білорусі, Казахстану, Литви, Узбекистану, Болгарії ті низки інших країн.

На їх думку, головною передумовою для блокування імпорту стала нещодавня вимога ДФС України щодо забезпечення посиленого контролю імпорту мінеральних добрив в Україну.

Як зазначив у своїй публікації у мережі Фейсбук журналіст та блогер Олександр Рудоманов, "учасники заперечували контрабанду міндобрив з Росії (хоча багато хто каже, що вона є), і те, що через Білорусь і Казахстан неможливо продавати жодні російські добрива".

У той же час, журналіст зазначив, що одним з головних спікері прес-конференції Михайло Соколов є відомим лобістом з Росії. Зокрема, за даними Рудоманова, Соколов "працював в різних російських компаніях, а зараз представляє себе в Україні як заступника голови ГС "Всеукраїнська аграрна рада". Також журналіст звернув увагу на дві обставини: 

  1. "Михайло мав громадянство Росії, де довго жив і працював;
  2. На сайті лобістської фірми "Кесарев-консалтинг" він значиться одним із співзасновників цієї компанії разом з таким собі Петром Орджонікідзе. Петро Орджонікідзе входить до ради директорів російського гіганту "Тольятіазот", який має 19% ринку мінеральних добрив Росії і 85% своєї продукції віддає на експорт (за даними Вікіпедії)" 

Журналіст заявив, що на запитання "то ви лобіст росіян чи захисник українських аграріїв?", він отримав низку незрозумілих повчань, але так і не отримав вичерпної відповіді.

Журналіст також навів скріншоти з відкритих джерел, що доводять зв'язок заступника голови "Всеукраїнської аграрної ради" Соколова з керівником одного з найбільших російських підприємств хімічної промисловості "Тольятіазот" Петром Орджонікідзе

nullnull

(скріншоти – Facebook Олександра Рудоманова)  

 

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати