18-річна українка відзначилася впевненою перемогою на турнірі WTA

Українська тенісистка Даяна Ястремська у 1/8 фіналу турніру WTA у австралійському Гобарті впевнено перемогла білоруску Віру Лапко

Про це повідомляє tennisua.org.

18-річна українка впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру WTA (Жіночої тенісної асоціації) з призовим фондом $250 тис. Hobart International.

У другому раунді змагань одеситка в двох партіях переграла представницю Білорусі Віру Лапко - 6:1, 6:4. Поєдинок тривав 59 хвилин. На рахунку Ястремської 4 ейси та 1 подвійна помилка. Українка здійснила 3 брейки, її суперниця не спромоглася заробити жодного брейкпойнта на подачі Ястремської.

Рахунок особистих зустрічей між суперницями став 4:1 на користь українки.

Наступною суперницею Ястремської стане швейцарська тенісистка Белінда Бенчіч, якій українка поступилася в напруженому матчі в півфіналі турніру WTA в Люксембурзі наприкінці минулого сезону. Це буде третя зустріч між Ястремською та Бенчіч. Дві перемоги на рахунку швейцарки, одну гру виграла українка.