live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ДТЕК Ахметова подав до суду на BlackBerry через бренд


фото: youtube
Компанія Ріната Ахметова DTEK подала позов до суду на канадського виробника смартфонів BlackBerry, звинувативши його у використанні бренду енергохолдингу

Про це пише Liga.net.

Заяву подано до Господарського суду Чернігівської області 1 лютого. Разом із BlackBerry відповідачем у цій справі виступає ФОП Антоненко Олександр.

Згідно з матеріалами справи, ДТЕК вимагає від BlackBerry припинити використання усіма доступними способами (експорт, імпорт, зберігання, пропонування для продажу, продаж, реалізація, рекламування) товарів з нанесеними на них позначеннями “DTEK” на території України.

Від ФОП Антоненка Олександра ДТЕК вимагає вилучити з обороту і знищити весь наявний у нього товар на складі та на вітринах магазинів – мобільні телефони, чохли, аксесуари, на яких міститься позначення “DTEK”.

Компанія Ахметова звинувачує BlackBerry у порушенні прав інтелектуальної власності ТМ згідно свідоцтва № 166794 шляхом використання без отримання дозволу знака для товарів і послуг DTEK у назві смартфонів BlackBerry DTEK50 і BlackBerry DTEK60. У компанії вважають, що вони є схожими із зареєстрованим знаком “D.TEK настільки, що їх можна сплутати.

Крім цього, у реєстраційних документа бренду “D.TEK” в Україні зазначено, що дія цієї ТМ поширюється, серед іншого, і на 9-й клас, під яким зазвичай проходять різні гаджети.

Відповідно до реєстру ”Укрпатенту”, у BlackBerry в Україні немає зареєстрованого бренду DTEK або DTEK 50/60.

При зверненні до міжнародної реєстрації брендів з'ясувалося, що у BlackBerry є зареєстровані бренди DTEK і DTEK 50 на 9-й клас товарів і послуг. Проте в українського енергохолдингу реєстрація цього бренду (зокрема, і на 9-й клас) виконана на три роки раніше.

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати