live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Філарет закликав УГКЦ відмовитися від літургії у Софії Київській


фото: facebook
Святіший Патріарх Філарет закликав главу Української Греко-Католицької церкви Святослава відмовитися від проведення літургії у соборі Святої Софії

Із відповідним закликом Філарет виступив на своїй сторінці у facebook.

Філарет оприлюднив звернення у зв'язку з намірами Української Греко-Католицької церкви провести прощу і звершити божественну літургію у соборі Святої Софії у Києві та надіслав його до глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука.

У своєму зверненні Філарет висловив стурбованість цією запланованою подією, яка може викликати протистояння між православними і греко-католиками та порушити міжконфесійний діалог в Україні.

На думку Філарета, звершення греко-католицьким духовенством божественної літургії у центрі українського православ'я - соборі Святої Софії може викликати спротив з боку православних українців. Патріарх Філарет також припустив, що цю подію, з метою провокації, може використати Росія, щоб нашкодити українському народові.

Філарет закликав главу УГКЦ Святослава відмовитись від проведення прощі та літургії у соборі Святої Софії. Патріарх Філарет висловив надію, що Українська православна церква та Українська Греко-Католицька церква і надалі будуть розвивати свої добрі відносини в дусі взаємоповаги і любові та спільно служити на благо українського народу.

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

20 жовтня, 2019 неділя

21 жовтня, 2019 понеділок

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати