live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Масові обшуки в Криму: ФСБ затримала 23 людей


фото: krymr.org
У ФСБ Росії заявили про затримання в Криму 20 кримських татар, яких підозрюють в участі в "Хізб ут-Тахрір"

Про це повідомив журналіст "Радіо Свобода" Антон Наумлюк у Facebook.

У ФСБ РФ заявили про 20 затриманих кримських татар. Зокрема, у ФСБ РФ заявили, що затримані "здійснювали антиконституційну діяльність, засновану на доктрині створення "всесвітнього халіфату", руйнування інститутів світського товариства і спрямовану на повалення насильницьким шляхом чинної влади". 

Також на у їх заяві сказано, що при затриманні по місцях проживання учасників групи нібито було знайдено значну кількість пропагандистських матеріалів "Хізб ут-Тахрір".

Зазначається, що російські силовики затримали Шабана Умерова, Рустема Сейтхалилова, Риза Изетова,
Фарида Базарова, Джемиля Гафарова, Сейрана Муртаза, Алима Каримова, Тофика Абдулгазиева, Биляла Адилова, Меджита Абдурахманова, Рустема Шейхалиева, Сейтвели Сейтабдиева, Яшара Муединова, Изета Абдулаева, Асана Яникова, Энвера Аметова, Руслана Сулейманова, Акима Бекирова, Эрфана Османа, Сервера Газиева

"Місцезнаходження ще чотирьох, - Едему Яячікова, Владлена Абдулкадирова, Османа Аріфмеметова і, по всій видимості, Ремзі Бекирова, невідомо. Їх пошуки в околицях Строгонівка тривають: на дорогах перевіряють машини, організований паспортний контроль", - написав журналіст.

Крім того, журналіст повідомив, що 19 затриманих підозрюються в участі в Хізб ут-Тахрір по частині 2 статті 205.5 Кримінального кодексу Російської федерації. Решта - за частиною 1. У слідчій групі слідчі з Криму, Краснодара і Ростова. У тому числі слідчий Ігор Скрипка, який вів справу Ільмі Умерова.

Однак, кримськотатарська журналістка Ліля Буджурова повідомила у Facebook про 23 затриманих.

"Затриманих уже 23", - написала вона.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати