live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна припинила дію ще двох угод у рамках СНД


фото: media.az
24 квітня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо виходу України з двох угод у рамках Співдружності незалежних держав (СНД)

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"24 квітня Кабінет міністрів ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення щодо припинення дії Угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів та Угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу в рамках СНД", - повідомили у Мінекономрозвитку.

Також зазначається, що Угода про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів, підписана 4 червня 1999 року у Мінську, розроблена з метою забезпечити правову охорону секретних винаходів, що були створені у колишньому СРСР.

"На сьогодні правові відносини між державами-учасницями Угоди в цій сфері (правова охорона секретних винаходів – ред.) вже відсутні. Сама ж Угода є в цілому застарілою і не відповідає сучасному стану економічних відносин між країнами, що входять до СНД", - йдеться у повідомленні.

Угода про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу CНД укладена 10 лютого 1995 року в Алмати з метою створення загальної статистичної бази, формування якої забезпечується на основі переліку показників для міждержавного обміну між країнами-учасниками СНД.

"Однак, у сучасних реаліях ця Угода (про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу CНД – ред.) вже давно втратила своє практичне значення та не застосовується", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вся необхідна і потенційно корисна статистична інформація, зокрема економічного характеру, в повному обсязі розміщена у відкритому доступі на офіційних веб-сайтах статистичних органів країн.

Міністерство закордонних справ України у встановленому порядку повідомить Виконавчий комітет СНД про припинення для України дії зазначених Угод.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати