live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна припинила дію ще двох угод у рамках СНД


фото: media.az
24 квітня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо виходу України з двох угод у рамках Співдружності незалежних держав (СНД)

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"24 квітня Кабінет міністрів ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення щодо припинення дії Угоди про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів та Угоди про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу в рамках СНД", - повідомили у Мінекономрозвитку.

Також зазначається, що Угода про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів, підписана 4 червня 1999 року у Мінську, розроблена з метою забезпечити правову охорону секретних винаходів, що були створені у колишньому СРСР.

"На сьогодні правові відносини між державами-учасницями Угоди в цій сфері (правова охорона секретних винаходів – ред.) вже відсутні. Сама ж Угода є в цілому застарілою і не відповідає сучасному стану економічних відносин між країнами, що входять до СНД", - йдеться у повідомленні.

Угода про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу CНД укладена 10 лютого 1995 року в Алмати з метою створення загальної статистичної бази, формування якої забезпечується на основі переліку показників для міждержавного обміну між країнами-учасниками СНД.

"Однак, у сучасних реаліях ця Угода (про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу CНД – ред.) вже давно втратила своє практичне значення та не застосовується", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вся необхідна і потенційно корисна статистична інформація, зокрема економічного характеру, в повному обсязі розміщена у відкритому доступі на офіційних веб-сайтах статистичних органів країн.

Міністерство закордонних справ України у встановленому порядку повідомить Виконавчий комітет СНД про припинення для України дії зазначених Угод.

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати