live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Супрун розказала, як правильно "чистити" організм

"Чистити" тіло треба не соками, клізмами чи рисом, а голодуванням

Про це написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун  у Facebook.

За її словами, голодування може бути корисним, а стародавня практика посту в наш час здобула наукове підтвердження та Нобелівську премію з медицини.

Голодування серед низки інших чинників (можливе просто обмеження калорій та фізичні навантаження) активує автофагію — дослівно, “самопоїдання”. Цей процес відбувається в тілі постійно, але кволо. Водночас, пише Супрун “нашим клітинам, як і нам, слід прибирати в хаті, викидати мотлох, реутилізувати непотріб та зношені речі”.

Також, додає Супрун, автофагія допомагає знищувати мієлоїдні бляшки в нейронах при хворобі Альцгеймера. Періоди голодування допомагають нормалізувати вагу та баланс холестерину.

Супрун стверджує, що обмеження калорій — це науково обґрунтована дієта. “Для найкращого запуску автофагії голодування має тривати впродовж 18-24 годин. Тобто для “очищення клітин від шлаків” слід робити розвантажувальний день або пропускати вечерю і сніданок. Можна їсти лише в певний період дня: наприклад, з 11 години по 18 — але ж не постійно! Іншими шляхами “обмеження калорій” є підхід, коли ми харчуємося як завжди, але влаштовуємо дні дуже обмеженого споживання їжі. Популярний варіант 5х2, коли ми п’ять днів їмо як завжди, і два дні споживаємо не більше ніж 500-600 ккал”.

Втім очільниця МОЗ попереджає, що до інтервального голодування є протипоказання.

А саме: люди, що “заїдають стрес”, можуть після дня автофагії з’їсти значно більше, ніж треба. Не варто одночасно голодувати і тренуватися. Можливе запаморочення та дуже низька ефективність тренувань. Особливо це стосується бігу чи плавання, зауважує Супрун.

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати