Команда Хачеріді та Шахова зробила золотий дубль у Греції

ПАОК, за який грають українські футболісти Євген Хачеріді та Євген Шахов, до золота чемпіонату Греції додала перемогу в національному кубку

Про це повідомляє UA-Football.

ПАОК у фіналі Кубка Греції переграв АЕК (1:0). Єдиний гол в матчі забив Чуба Акпома наприкінці першого тайму.

Євген Шахов провів на полі 90 хвилин, в той час як Хачеріді не потрапив навіть у заявку на матч. У складі АЕК з перших хвилин вийшов ще один український легіонер Дмитро Чигринський.

Додавши до титулу чемпіона Греції звання володаря кубка країни, ПАОК оформив перший золотий дубль у власній історії. Загалом на рахунку клубу із Салонік три титули чемпіонів Греції та сім здобутих кубків країни.