live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ділянці середньовічного Києва на Поштовій площі надали статус пам'ятника нацзначення


фото: prm.ua
Кабінет міністрів України присвоїв статус пам'ятки національного значення об'єкту "Ділянка прибережного міського кварталу Середньовічного Києва" на Поштовій площі в центрі столиці

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України.

"Уряд ухвалив зміну категорії пам'ятки "Ділянка прибережного міського кварталу Середньовічного Києва" на Поштовій площі в Києві на категорію національного значення, а також присвоїв їй охоронний номер 260094", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пам'ятник "Ділянка прибережного міського кварталу Середньовічного Києва," виявили під час археологічних досліджень на Поштовій площі в Києві. Він має особливу історичну і культурну цінність - артефакти, що пов'язані з найдавнішими сторінками історії України в цілому і Києва зокрема - а також вимагає забезпечення подальшого збереження і музеєфікації.

Пам'ятник розташований в історичному центрі Києва, на сучасній Поштовій площі, обмежується береговою лінією Дніпра, між проїзною частиною Володимирського узвозу та Боричевим узвозом. Межі об'єкта з південного сходу поки не виявлені. Глибина залягання археологічного об'єкта починається з 2,5-8 м.

новини партнерів

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати