У Брюсселі Зеленський отримав беззаперечні сигнали про підтримку, - Климпуш-Цинцадзе

5 червня, 2019 середа
11:22

Віце-прем’єр з європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що від очільників інституцій ЄС і НАТО були висловлені беззаперечні сигнали про подальшу підтримку України на шляху реформ та у боротьбі проти агресії Російської Федерації

Зміст

Про це вона написала в Facebook.

"Зустріч із главою Єврокомісії була дружньою, говорили про подальшу співпрацю і підтримку серйозних трансформацій з боку з ЄС. Надано великий кредит довіри новому Президентові України. Його треба виправдати", - зазначила віце-прем’єр .

Від Генсека НАТО українська делегація почула запевнення про те, що Альянс і надалі готовий надавати політичну підтримку, фінансову й технічну допомогу в проведенні реформ у секторі безпеки й оборони, наближенні України до НАТО, а також у проведенні навчань наших військових.

Водночас Столтенберг окремо наголосив на необхідності виконання закону про Нацбезпеку, що Володимир Зеленський у відповідь назвав своїм пріоритетом на посаді президента.

На засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів усі країни-члени Альянсу були одностайними в підтримці територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України, зазначила Климпуш-Цинцадзе.

"Ми отримали визнання великої роботи, що була здійснена Україною за останні роки, а також чітко почули від партнерів високі очікування щодо продовження курсу реформ. Важливе подальше змістовне наповнення", - повідомила вона.

Також, за її словами, польсько-український діалог на рівні президентів відбувся в позитивній атмосфері, проте  результативність перемовин та вирішення складних питань спільного порядку денного визначатиме подальша робота.

"Головний висновок першого дня – новий президент підтверджує незмінність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію", - підсумувала Климпуш-Цинцадзе.

Теги:
Читайте також:
Київ
+28.1°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, четвер
11 червня
18:31
ДТП у Києві
Батьки загиблого в резонансній ДТП у Києві 12-річного Григорія вимагають посилити покарання порушників ПДР: петицію до президента відхилили
18:01
Оновлено
дрони-перехоплювачі
Українські компанії тренують ШІ на фронтових даних, логістику окупантів на Луганщині підпсували дрони, а на полі бою від початку доби - майже пів сотні зіткнень
17:56
Марк Рютте
Попри недовіру європейців, США залишаються вірними НАТО й захищатимуть партнерів у разі агресії, — Рютте
17:41
Бортпровідник компанії "Українські вертольоти" Приходько став першим цивільним, який отримав найвищу миротворчу нагороду ООН
17:38
Україна Польща
У Польщі стартував збір на автобуси для Вінниці після того, як місцеві політики заблокували їх передачу
17:20
Аналітика
Війна в Ірані змусила Садового заблокувати пільгові ЛеоКарт: як глобальна криза вдарила по українських пільговиках і хто за них має платити
17:14
США атакували танкер в Оманській затоці: загинули троє індійських моряків
США атакували танкер в Оманській затоці: загинули троє індійських моряків
17:01
OPINION
НМТ з математики: не плюйте в криницю, з якої п'єте...
16:37
Нафта
Україна подвоїла глибокі удари по Росії і позбавила Кремль $18 млрд нафтових доходів, — The Economist
16:13
Український морський безпілотник Sea Baby
Румунія хоче, щоб українські морські дрони самознищувалися в разі наближення до її територіальних вод 
15:50
Номма Зарубіна (вона ж "Аліса") з Сарою Ештон-Сірілло
Росіянці Зарубіній, яка будувала мережу для ФСБ у США, загрожує 18 місяців тюрми
15:11
Співвідношення FPV 1,5 до 1: у День СБС Сирський розповів про переваги України з використання БПЛА
15:03
Джон Гілі
Міністр оборони Британії Гілі пішов у відставку через розбіжності з прем'єром Стармером
14:54
хмарна погода, хмари
Дощі, грози й шквали. Погода в Україні найближчими днями
14:50
Фрідріх Мерц
"Смієтеся з долі мільйонів, а потім їдете на прийоми з шампанським до Москви": Мерц розкритикував депутатів AfD у Бундестазі
14:16
москва, кремль
У РФ скасували щорічний концерт на Красній площі до Дня Росії
14:11
Софія Федина
Нардепка Федина зажадала від Стефанчука вибачень за пораду "подивитися у дзеркало та зайнятися собою". Спікер у відповідь згадав Кайдашиху
14:11
Оновлено
Нікого не затримували: У прокуратурі прокоментували обшуки у фігуранта "плівок Міндіча" бізнесмена Веселого
14:01
OPINION
Чому Феофіл III не стане перемовником для Трампа
13:49
ЗРК Patriot
Lockheed Martin не може гарантувати союзникам США своєчасного отримання ракет до Patriot
13:41
Україна Польща
Рішення щодо імені "героїв УПА" для підрозділів ЗСУ погіршило ставлення до українців у понад половини поляків
13:05
Ексклюзив
втрати росії
"Потрібне повне воєнне знищення Росії на полі бою в Україні": політолог з Естонії Тайм про захист від РФ
13:02
СБУ запобігла теракту в Харкові
СБУ затримала агента ФСБ, який готував теракти в годину пік у центрі Харкова
13:01
школа окупант
Військовий вишкіл, перегони на дронах та збір грошей для армії РФ. Як Росія мілітаризує українських школярів на ТОТ
12:54
Оновлено
Куйбишевський НПЗ
Дрони атакували Афіпський НПЗ у РФ, у Криму — вибухи. Чонгарський міст знову виведений з ладу
12:35
Платформа Меморіал презентувала повість "Останній бій. Роботине" про полеглих під час контрнаступу 2023 року захисників
12:27
Павел Коваль
У червні Зеленський здійснить візит до Польщі, — Павел Коваль
12:18
Ексклюзив
США, ймовірно, схвалять новий пакет допомоги Україні, - дипломат Пузирко
12:06
путін
Путін підписав закон про арешт майна росіян, які виїхали за кордон
11:58
Ексклюзив
іноземний легіон
Україна могла б активніше залучати іноземних добровольців до війська, - полковник ЗСУ Кащенко
11:52
Александр Стубб
Стубб відмовився бути посередником на переговорах ЄС — Росія
11:43
Дональд Трамп
На G7 спробують залучити Трампа до плану відновлення переговорів з РФ, - Bloomberg
11:32
Сергій Єлісєєв
Ексвіцеадмірал ВМС України Сергій Єлісєєв заочно отримав 15 років за держзраду
11:30
шахи
ФІДЕ призупинила членство шахової федерації РФ
11:08
Ексклюзив
Володимир Зеленський і Валерій Залужний
Політтехнолог Подорожній пояснив, чому мирний процес понизить рейтинг Зеленського на користь Залужного
11:02
ЗАЕС
На окупованій росіянами ЗАЕС стався 19-й блекаут: ситуація в енергосистемі 11 червня
11:01
OPINION
Україна-Польща. Підлаштовуватися під ультиматуми — шлях у нікуди
10:52
Нова Вільга карта
Росія будує новий гарнізон поблизу кордону з Фінляндією
10:48
валюта
Курс валют на 11 червня: гривня продовжує падати щодо долара та євро
10:40
Ексклюзив
Оксана Жолнович, міністерка соцполітики України
Мігранти можуть бути проблемою або стартом для розвитку, залежно від правил, які ми визначимо, - Жолнович
Більше новин