ЄС готовий переглянути Brexit-угоду, - глава МЗС Британії


фото: REUTERS
Міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант заявив, що канцлер Німеччини Ангела Меркель дала зрозуміти, що ЄС готовий переглянути договір про Brexit

Про це повідомляє Guardian.

Хант розповів, що говорив з Меркель минулого тижня під час урочистостей з нагоди 75-річчя висадки союзних військ в Нормандії, і був переконаний, що зміна угоди можлива.

"Вона сказала, що, звичайно, з новим прем'єр-міністром Великої Британії вони хочуть розглянути будь-які рішення, які у нього будуть. Я абсолютно впевнений, що якщо ми виберемо правильний підхід, європейці будуть готові вести переговори", - сказав Хант.

Міністр не уточнив, чи має він на увазі юридично зобов'язуючу угоду про вихід, щодо якої ЄС неодноразово наполягав про неможливість перегляду, або ж політичну декларацію про майбутні відносини, перегляд якої в принципі можливий.

Хант є одним із провідних претендентів на посаду лідера Консервативної партії і прем’єр-міністра замість Терези Мей, яка пішла у відставку 7 червня.

Як відомо, Мей узгодила з ЄС угоду про вихід наприкінці 2018 року, але британські депутати тричі її відхилили, і Британія не вийшла з блоку 29 березня, як планувалося.

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати