live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Премію Станіслава Вінценза вручили видавцю Івану Малковичу

Поет, видавець, лауреат Шевченківської премії, Іван Малкович отримав одноіменну премію Конференції «Коло Вінценза» на Форумі Via Carpatia. Її вручив п'ятий президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Поет, видавець, лауреат Шевченківської премії,  Іван Малкович отримав одноіменну премію Конференції «Коло Вінценза» на Форумі Via Carpatia. її вручив пятий президент України Петро Порошенко.

"Для мене велика честь отримати цю нагороду і вступити в світле коло Вінценза. Це людина, яка зняла «шапку-невидимку» з гуцульської культури і показав її всьому світу в своєму епосі "На високій полонині". Важливо показувати культуру, і підсвічувати народ культурою.  Як це робив Станіслав Вінценз, як це робить Микола Княжицький, організовуючи такі Форуми", - сказав Малкович

Він також зауважив, що за останні роки для української культури зроблено більше ніж колись: створені нові інституції, ухвалені закони щодо підтримки українського кіно, пісні та культури.  Те що зроблено за ці роки для захисту та розвитку української культури.

Станіслав Вінценз – гуманіст, письменник, філософ, перекладач, автор єдиного епосу про Гуцульщину "На високій полонині"

  • Нагадаємо, з 14 по 16 червня в прикарпатській Верховині триває ІІ Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи Via Carpatia. Однією з складових форуму є міжнародна конференція: "Коло Вінценза", по закінченню якої вручають одноіменну премію "За гуманістичне служіння".
  • · Ініціатор Форуму – Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати