live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко з родиною проголосував на виборах до парламенту

П'ятий президент України Петро Порошенко прийшов на виборчу дільницю, щоб проголосувати на виборах до Верховної Ради України

Про це повідомляє Еспресо.TV

"Проголосував за ЄС, проголосував за НАТО. Я проголосував за європейську і євроатлантичну Україну. Україну, яка рухається вперед, у родину європейських народів, бо лише ці два потужних союзи – ЄС та НАТО є гарантами миру, безпеки, добробуту для кожного українського громадянина", - прокоментував він після того, як подякував всім за підтримку. 

Також п'ятий президент України наголосив, що зараз надзвичайно важливо зберегти той напрям, який був заданий останніми 5 роками, зберегти будівництво держави і дати відсіч російському реваншу, не дозволити їм зупинити і розвернути нашу фантастичну державу. 

"Я проголосував за унікальну команду, яка здатна зупинити російський реванш і здатна рухати країну вперед. За команду, яка має силу, волю, патріотизм, досвід, рішучість. За команду, яка протягом всієї кампанії була об’єктом атак з боку російської п’ятої колони і країни агресора", - додав він.

 
 

 

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати