//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

СБУ підозрює кінодистриб'юторів у зв'язках зі спецслужбами РФ


фото: nika.cronwell
СБУ розслідує зв'язки кінопрокатників України зі спецслужбами Росії та підозрює їх у саботажі показу українських фільмів

Про це повідомляється в матеріалах суду.

Служба безпеки України порушила кримінальну справу проти кінопрокатників України за підозрою у зв'язках із спецслужбами Росії і саботажі показу українських фільмів. 

Матеріали суду свідчать, що службові особи копаній "В&Н Film Distribution Company", "Ukrainian Film Distribution", "Kinomania", "Volga Ukraine" та "Multi Media Distribution", починаючи з 2014 року по сьогодні, за сприяння російських спецслужб направляють гроші, отримані від господарської діяльності в Україні, для фінансування дій невстановлених осіб для здійснення масових заворушень на території України, посягання на її територіальну цілісність, дестабілізацію політичних і економічних ситуацій.

З матеріалів випливає, що ринок кінопрокату України поділений між вищепереліченими компаніями, які щорічно отримують у вигляді касових зборів близько $100 млн.

За даними СБУ, спецслужби РФ протягом 2014-2016 років змушували власників кінопрокатних компаній направляти частину своїх доходів для фінансування дій з метою здійснення масових заворушень на території України. За даними відомства, власники вищезгаданих компаній використовуються як агенти впливу в Україні, диктуючи умови на ринку кіноіндустрії та саботуючи просування і показ українських стрічок.

Зазначено, що Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання правоохоронців і дав тимчасовий доступ до оригіналів документів, які містять банківську таємницю.

Зазначені компанії з'явилися на українському ринку як дочірні підприємства компаній Росії, мають фінансово-господарські відносини з російськими компаніями, їх кінцевими власниками виступають громадяни РФ.

новини партнерів

‡агрузка...

21 серпня, 2019 середа

21 серпня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати