live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд вніс зміни до статуту ПриватБанку після зауважень НБУ

Кабінет міністрів України ухвалив статут державного "ПриватБанку" та положення про наглядову раду банку

Відповідне рішення було прийняте у ході засідання уряду 14 серпня, передає РБК-Україна.

Рішенням уряду внесені зміни до постанови уряду від 5 червня 2019 року № 594, якою були затверджені статут та положення про наглядову раду "ПриватБанку".

Згідно з документами у новій редакції статуту враховані зауваження Національного банку України, який відмовився погоджувати статут "ПриватБанку".

"Під час розгляду вищевказаного пакета документів було встановлено, що окремі положення нової редакції статуту банку не відповідають вимогам чинного законодавства України, зокрема статті 7 закону про банки, якою врегульовані особливості функціонування державних банків", - йдеться в листі НБУ від 30 липня.

НБУ звертав увагу на відступлення від принципу рівності прав та обов`язків незалежних членів і представників держави у наглядовій раді банку; на збільшення підстав для тимчасового відсторонення членів наглядової ради; на процедурні аспекти прийняття наглядовою радою банку рішень шляхом заочного голосування.

  • Нагадаємо, 18 грудня 2016 року Кабмін прийняв рішення про входження держави в капітал ПриватБанку. Згідно з цим рішенням, держава в особі Мінфіну стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на 155,4 млрд грн.

  • Екс-власники ПриватБанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, а також пов'язана з ними компанія, подали до Господарського суду Києва позов проти уряду з метою визнати незаконною націоналізацію ПриватБанку.

  • 31 липня Наглядову раду державного ПриватБанку очолила Шерон Icкі. Раніше вона працювала міжнародним радником управління технічної допомоги Казначейства США та експертом-консультантом МВФ.

 

Все по темі

новини партнерів

5 липня, 2020 неділя

5 липня, 2020 неділя

4 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати