live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Раді визначилися з керівниками парламентських комітетів. Список

У Верховній раді України нового скликання визначилися з керівниками парламентських комітетів - більшість комітетів забрали депутати від "Слуги народу"

Про це повідомляє РБК-Україна.

За результатами засідання підготовчої групи лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков оголосив, хто очолить парламентські комітети:

  • Комітет з питань аграрної та земельної політики - Микола Сольський ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань антикорупційної політики - Анастасія Красносільська ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань бюджету - Юрій Аристов ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики - Олександр Ткаченко ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань екологічної політики та природокористування - Олег Бондаренко ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань економічного розвитку - Дмитро Наталуха ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань енергетики та ЖКП - Андрій Герус ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування - Михайло Радуцький ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва - Богдан Яременко ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань інтеграції України з ЄС - Іванна Климпуш-Цинцадзе ( "Європейська солідарність")
  • Комітет з питань молоді та спорту - Андрій Кожем'якін ( "Батьківщина")
  • Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки - Олександр Завітневич ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування - Андрій Клочко ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань освіти, науки та інновацій - Сергій Бабак ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин - Дмитро Лубинець (позафракційний)
  • Комітет з питань правової політики - Ірина Венедиктова ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань правоохоронної діяльності - Денис Монастирський ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР - Сергій Кальченко ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань свободи слова - Нестор Шуфрич (ОТЗЖ)
  • Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів - Галина Третьякова ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань транспорту та інфраструктури - н / д (перший заступник голови Юлія Клименко, "Голос")
  • Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики - Данило Гетманцев ( "Слуга народу")
  • Комітет з питань цифрової трансформації - Михайло Крячко ( "Слуга народу")

новини партнерів

‡агрузка...

16 вересня, 2019 понеділок

16 вересня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати