В КМДА повідомили, скільки у школах столиці навчається невакцинованих дітей

Частка невакцинованих учнів столичних шкіл наразі становить 6,7%
Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Наразі нещеплених дітей у школах Києва - 6,7%, у садочках - 9,6%, включно з учнями та вихованцями, яким вакцинація протипоказана", - йдеться у повідомленні.

Аналіз наявності щеплень було здійснено на підставі довідок, виданих у медичних установах батькам дітей.

У КМДА зазначили, що у порівнянні з минулорічним показником кількість нещеплених дітей у закладах освіти Києва зменшилася майже вдвічі.

Згідно із законами України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (статті 12 і 15) та "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (стаття 27) із метою запобігання захворюванням на туберкульоз, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні профілактичні щеплення є обов’язковими.

Відповідно до ст. 15 закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

За календарем щеплень, діти до 6 років повинні мати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6 років дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати