live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В КМДА повідомили, скільки у школах столиці навчається невакцинованих дітей

Частка невакцинованих учнів столичних шкіл наразі становить 6,7%
Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Наразі нещеплених дітей у школах Києва - 6,7%, у садочках - 9,6%, включно з учнями та вихованцями, яким вакцинація протипоказана", - йдеться у повідомленні.

Аналіз наявності щеплень було здійснено на підставі довідок, виданих у медичних установах батькам дітей.

У КМДА зазначили, що у порівнянні з минулорічним показником кількість нещеплених дітей у закладах освіти Києва зменшилася майже вдвічі.

Згідно із законами України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (статті 12 і 15) та "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (стаття 27) із метою запобігання захворюванням на туберкульоз, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні профілактичні щеплення є обов’язковими.

Відповідно до ст. 15 закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

За календарем щеплень, діти до 6 років повинні мати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6 років дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати