live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінекономрозвитку планує продавати державну та комунальну землю через ProZorro


фото: beztabu
Павло Кухта вважає, що цифрові технології, зокрема електронні аукціони, можуть швидко забезпечити лібералізацію державного управління в економічній сфері

Про це про перший заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павло Кухта заявив під час конференції "Мала приватизація. Цифровізація управління державними ресурсами", передає пресслужба Мінекономрозвитку.

Під час свого виступу Павло Кухта зазначив, що цифрові технології, зокрема електронні аукціони, можуть швидко забезпечити лібералізацію державного управління в економічній сфері.

"Україна має достатньо можливостей, щоб швидко здійснити процес лібералізації державного управління в економічній сфері. Для цього потрібно  забезпечити прозорий, конкурентний та ефективний розподіл активів, якими управляє держава із застосуванням цифрових технологій, таких як електронна торгова система "Прозорро.Продажі", -  зазначив він.

Також Павло Кухта наголосив, що Мінекономіки розглядає дворівневу електронну систему "Прозорро.Продажі", як ключовий інструмент для забезпечення прозорого продажу державних та комунальних земель після запуску ринку землі. Також в планах Міністерства - використання цифрових інструментів  для побудови нових ринків, таких як ринок оренди державного та комунального майна, концесії, ринок праці та інших.  

"Застосування електронних аукціонів забезпечить державі ефект, щонайменше, у чотирьох важливих аспектах: ми підвищимо конкуренцію та забезпечимо рівний доступ усіх бажаючих до аукціонів, збільшимо надходження до державного бюджету та знімемо з нього зайве навантаження, пов’язане із неефективним управлінням державним майном, а також створимо базу даних, щодо всіх правочинів державного та комунального майна", - підкреслив Павло Кухта.

новини партнерів

14 листопада, 2019 четвер

14 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати