live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Держава має сплачувати за дітей та малозабезпечених, - Скалецька про нову модель медичного страхування

Зоряна Скалецька
фото: moz.gov.ua
Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила, що модель медичного страхування в Україні після реформи має включати державне забезпечення медичного страхування для дітей та малозабезпечених

Про це міністр Скалецька розповіла виданню "Укрінформ".

“У нас є наступний рік на напрацювання моделі медичного страхування, і вже дискусії ведуться... Ми повинні думати про більш комплексну модель, коли у нас буде і програма медичних гарантій, забезпечена всім з бюджету, і плюс до неї через медичне страхування доповнено покриття медичних послуг. Наприклад, коли держава заплатить страховку за дітей чи малозабезпечених, за когось в якійсь частині, але це (страховка - ред.) вже буде додатково до програми медичних гарантій. Це наше завдання”, - розповіла очільниця МОЗ.

Також Скалецька нагадала, що 2020 рік є перехідним в моделі фінансування медичних закладів - близько 2 тис. лікарень мають перейти на контракти, змінити всі внутрішні управлінські процеси та стати небюджетними установами.

  • Нагадаємо, 6 грудня керівник директорату МОЗ з питань євроінтеграції Ірина Литовченко звільнилася з міністерства разом своїми підлеглими.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати