live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Понад 57% заводів Укрспирту виявилися непридатними для виготовлення спирту, - Мінекономрозвитку


фото: rbc.ua
20 з 35 заводів, які входять до складу концерну "Укрспирт" і повинні бути передані на приватизацію, не можуть виробляти спирт з технічних причин

Про це заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький повідомив під час наради з керівниками спиртових заводів в рамках виконання заходів для передачі підприємств до Фонду держмайна для приватизації, передає пресслужба міністерства.

"Зараз керівники звітували про підготовку документації, необхідної для передачі від органу управління до ФДМ. Наступний крок: підготувати нову редакцію статутів і завершити інвентаризацію", - розповів Висоцький.

Під час наради 20 підприємств відзвітували про проведення інвентаризації, інші 15 потребують додаткових заходів для завершення цього процесу.

За підсумками наради визначено, що з 35 підприємств концерну "Укрспирт" 3 здійснюють виробництво харчового спирту, 1 виробляє лікеро-горілчану продукцію, ще 4 заводи виготовляють спиртову продукцію технічного призначення.

Крім того, встановлено, що 7 заводів можуть відновити виробництво протягом місяця. А 4 підприємства знаходяться в незадовільному технічному стані та не здатні здійснювати виробничу діяльність, інші 16 потребують суттєвого модернізації.

 

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати