live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Аналітичному порталу Credit-10 - два роки

У грудні 2019 року відзначив дворіччя аналітичний сервіс Credit-10

Новина публікується на правах реклами

Основним напрямком діяльності цієї компанії є допомога у виборі споживчих позик: кожен клієнт, який використовує послуги сайту, може отримати кредит онлайн на оптимально підходячих для нього умовах.

Спочатку компанія «Кредит-10» працювала тільки в Латвії, проте її послуги знадобилися і незабаром сервіс почав обслуговувати клієнтів в Норвегії, Данії, Швеції, Польщі, Румунії, Україні, а також в інших країнах Центральної та Східної Європи. У 2019 нові підрозділи компанії були відкриті також для Іспанії, Нідерландів, Південної Африки та Мексики. Таким чином, на даний момент послуги Credit-10 надаються в чотирнадцяти країнах на трьох континентах.

У 2019 число користувачів, які скористалися послугами українського відділення Credit-10, зросла на 310%, при цьому клієнтська база сервісу в міжнародному масштабі збільшилася на 273%. Штат співробітників протягом цього періоду зріс на 15%.

Довідка про компанію

Завдяки продуманій структурі сайту «Кредит-10» користувачі можуть швидко підібрати найбільш вигідну позику, в тому числі взяти онлайн кредит під 0 відсотків в МФО. Система фільтрів дає можливість розсортувати фінансові продукти за такими критеріями:

  • ставка;
  • кредитний ліміт;
  • термін кредитування;
  • спосіб видачі грошей — готівкою або на картку;
  • призначений для користувача рейтинг компанії.

Для кожного кредитного продукту представлений детальний аналітичний огляд, що включає такі відомості:

  • умови договору і види додаткових послуг компанії, якщо вони є;
  • наявність пільг для нових і постійних клієнтів;
  • особливості оплати позики, можливість її дострокового погашення або пролонгації;
  • вимоги до клієнтів і необхідний пакет документів;
  • покрокова інструкція отримання кредиту.

Крім споживчих позик в банках і МФО Credit-10 приділяє увагу також іпотечному кредитуванню, автопозикам, позикам для бізнесу та банківським картам — як кредитним, так і депозитним. Крім оглядів, підготовлених фахівцями сервісу, користувачі можуть почитати відгуки реальних клієнтів тієї чи іншої компанії. 
Сама компанія не видає гроші і не виступає в ролі офіційного посередника — вона забезпечує тільки безкоштовні інформаційні послуги. 

Все по темі

новини партнерів

18 лютого, 2020 вівторок

18 лютого, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати