Коронавірус: переговори щодо Brexit можуть скасувати

У Британії припускають, що наступний раунд переговорів щодо Brexit між Брюсселем і Лондоном може бути скасований через стрімке поширення коронавірусу

Про це заявив глава секретаріату кабінету міністрів Великої Британії Майкл Гоув, повідомляє Укрінформ з посиланням на Politico.

"Ми з нетерпінням очікували наступного етапу переговорів, але сьогодні у нас є ознаки того, що в Бельгії можуть виникнути певні проблеми у сфері охорони здоров'я", - зауважив Гоув, який також є представником Британії у так званому спільному комітеті.

Планувалося, що наступний раунд переговорів має розпочатися 18 березня, а засідання спільного комітету заплановано на 30 березня.

За його словами, вплив вірусу на переговори по Brexit - це "живе питання".

Однак Гоув наполіг на тому, що перехідний період Brexit, який повинен закінчитися в грудні цього року, не буде продовжений.

Гоув прокоментував ситуацію після того, як посол ЄС у Сполученому Королівстві Жоао Вале де Алмейда також заявив, що переговори можуть бути відкладені.

"Я не думаю, що ми можемо щось виключати в даний момент, з огляду на масштаби цієї кризи", - сказав він.

У вівторок представник Даунінг-стріт заявив журналістам, що не планує відкладати обговорення, додавши, що "обидві сторони дуже добре обізнані про графік, за яким вони працюють".

Нагадаємо, в ніч з 31 січня на 1 лютого Велика Британія офіційно перестала бути членом Європейського Союзу. Угода про вихід країни з ЄС була затверджена урядом Британії і ратифікована Європарламентом через 3,5 роки після відповідного референдуму.

Після Brexit прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що його країні немає необхідності дотримуватися правил Європейського Союзу щодо торговельної угоди.

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати