Депутати заблокували підписання закону про землю Разумковим та Зеленським


фото: reuters
Народні депутати України зареєстрували проєкти постанов, якими пропонують скасувати голосування за закон про ринок сільськогосподарських земель у другому читанні

Про це повідомляє hromadske.

Як зазначається, 2 постанови про скасування результатів голосування за закон про ринок землі зареєстрували позафракційні депутати-мажоритарники: постанову №2178-10-П депутат Антон Поляков, а постанову №2178-10-П1 депутатка Оксана Савчук. 

Доти, доки парламент не розгляне ці постанови, закон не можуть підписати ані спікер, ані президент. Тобто закон не набуде чинності.

Наразі супровідні документи до постанов на сайті парламенту відсутні, тому причини скасування голосування Верховної Ради за закон про ринок землі невідомі.

У разі, якщо Рада проголосує більшістю голосів бодай за одну з постанов, то рішення щодо закону про ринок землі буде вважатися анульованим.

  • Нагадаємо, в ніч з 30 на 31 березня Верховна Рада проголосувала за закон про обіг сільськогосподарської землі. За ухвалення законопроєкту 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" проголосували 259 народних депутатів.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати